Sari la conținut
Forum Roportal
pedroo

Lexmark z 605

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am si eu o problem a, am o imprimanta lexmark z 605 de vreo 2 ani cred , mai mult a stat in cutie decat la mine pe birou sa trag ceva cu ea . de vreo 3-4 luni nu am tras nimic cu ea , am incercat ieri si imi tragea cu un scris sters si jumatate de rand (la cartusul negru ma refer, pe cel color nu il folosesc) . presupunand k nu avea tus l-am incarcat eu acasa si tot asa facea, am fost la un magazin care se ocupa cu asa ceva si l-am incarcat din nou, am crezut k de vina este tusul meu dar nimic , tot asa trage. am instalat driver-ul din nou iar acum nu mai trage nimic , nici un punct,intra foaia alba ieste tot alba , cartusul color il arata plin desi e gol ! de la ce ar putea fi ? merita sa ma duc la un service ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Curata capul de imprimare daca nu ai folosit de mult timp imprimanta. Asa am patit si eu am luat o bucata de vata cu niste spirt si am sters bine. Si a mers fara probleme

Editat de Cristi^

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Curata capul de imprimare daca nu ai folosit de mult timp imprimanta. Asa am patit si eu am luat o bucata de vata cu niste spirt si am sters bine. Si a mers fara probleme

 

 

capul de imprimare e acolo unde intra cartusul ???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×