Sari la conținut
Forum Roportal
CLAUDIU2211

Caut provider internet

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Doresc sa ma conectez la internet, si nu am gasit nici un provider care sa aiba aria de acoperire in zona unde doresc eu (comuna Tamadau, judetul Calarasi). Singuri provideri pe care i-am gasit si care pot face conectare in aceasta zona sunt cei cu conectare prin satelit, dar este foarte scump (1500 euro). Daca cineva din judetul Calarasi, sau din alt judet, cunoaste vreun provider bun care poate sa faca o conectare la internet la aceasta locatie, comuna Tamadau, judetul Calarasi, il rog sa-mi spuna toate detaliile despre acesta. Mentionez ca locatia se afla la cca. 37 de km. de Bucuresti.

Multumesc anticipat !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De-obicei, doar Romtelecom oferă soluţii pentru astfel de locaţii. Chiar dacă n-au ADSL

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Doresc sa ma conectez la internet, si nu am gasit nici un provider care sa aiba aria de acoperire in zona unde doresc eu (comuna Tamadau, judetul Calarasi). Singuri provideri pe care i-am gasit si care pot face conectare in aceasta zona sunt cei cu conectare prin satelit, dar este foarte scump (1500 euro). Daca cineva din judetul Calarasi, sau din alt judet, cunoaste vreun provider bun care poate sa faca o conectare la internet la aceasta locatie, comuna Tamadau, judetul Calarasi, il rog sa-mi spuna toate detaliile despre acesta. Mentionez ca locatia se afla la cca. 37 de km. de Bucuresti.

Multumesc anticipat !

Eu am in Maramures (Barsana) .. de la Romtelecom ... si merge foarte bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am in Maramures (Barsana) .. de la Romtelecom ... si merge foarte bine

Păcat că sunt vreo 800 km p

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e departe ...dar banuiesc ca e valabila oferta si in zona lui ...

pe valea izei e :good:

:doh: Cred că mi-am format o părere, am hălăduit ceva vreme pe-acolo, dar numai pe Tisa. Pe Iza cred că n-am urcat niciodată dec

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:doh: Cred că mi-am format o părere, am hălăduit ceva vreme pe-acolo, dar numai pe Tisa. Pe Iza cred că n-am urcat niciodată dec
Editat de s_s_s

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Doresc sa ma conectez la internet, si nu am gasit nici un provider care sa aiba aria de acoperire in zona unde doresc eu (comuna Tamadau, judetul Calarasi). Singuri provideri pe care i-am gasit si care pot face conectare in aceasta zona sunt cei cu conectare prin satelit, dar este foarte scump (1500 euro). Daca cineva din judetul Calarasi, sau din alt judet, cunoaste vreun provider bun care poate sa faca o conectare la internet la aceasta locatie, comuna Tamadau, judetul Calarasi, il rog sa-mi spuna toate detaliile despre acesta. Mentionez ca locatia se afla la cca. 37 de km. de Bucuresti.

Multumesc anticipat !

 

Nu`i nici o problema sa te conectezi la internet !!! N`ai nevoie de conexiune prin satelit , ci prin fibra optica !!! Noi putem sa te ajutam , dar costurile nu sunt de neglijat , asa incat ar fi bine sa existe o cerere mai mare in zona , sa spunem 400-600 de utilizatori , pentru a va face o oferta !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×