Sari la conținut
Forum Roportal
faxxx

Credeti ca a fi gay e la fel de normal ca a fi straight?

Postări Recomandate

si argumente va rog.

 

Apropo acuma imi dau seama ca poate uni dintre voi nici nu stit ce inseamna straight...adica hetero

Editat de faxxx

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

faxxxxx, deja este un topic care dezbate aproape totul despre homosexualitate... nu-ti este suficient?

nu ai gasit deja raspunsurile dorite?

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
faxxxxx, deja este un topic care dezbate aproape totul despre homosexualitate... nu-ti este suficient?

nu ai gasit deja raspunsurile dorite?

:)

ba da,nasoale raspunsuri:(nu sunt gay dar sincer decat sa traiesc printr niste homofobi inapoiati cu 50 de ani ani mai bine numai printre gay:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ba da,nasoale raspunsuri:(nu sunt gay dar sincer decat sa traiesc printr niste homofobi inapoiati cu 50 de ani ani mai bine numai printre gay:)

 

ok! foarte bine!

atunci ce cauti aici??? :)

se pare ca procentul hetero este destul de covarsitor pe acest forum... cauta un forum unde procentul este covarsitor gay si te vei simti mai bine.

Nu te obliga nimeni sa te chinui aici!

dinspre partea mea

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta e raspuns?Cred ca e plictiseala mare la tine acasa:)

 

Atata vreme cat ne alegem prietenii dupa ce au in chiloti, permite-mi sa-ti raspund la intrebare dupa cum am chef.

Nu-mi pasa, tata, de esti hetero, de esti gay, de esti pitpalac cu 3 capete, nu ma intereseaza ce e mai jos de buricu' tau daca piticii de pe creier iti sunt plini de omenie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Atata vreme cat ne alegem prietenii dupa ce au in chiloti, permite-mi sa-ti raspund la intrebare dupa cum am chef.

Nu-mi pasa, tata, de esti hetero, de esti gay, de esti pitpalac cu 3 capete, nu ma intereseaza ce e mai jos de buricu' tau daca piticii de pe creier iti sunt plini de omenie.

pai da,ma bucur ca mai sunt si persoane ce GANDESC pe acest forum

 

ok! foarte bine!

atunci ce cauti aici??? :)

se pare ca procentul hetero este destul de covarsitor pe acest forum... cauta un forum unde procentul este covarsitor gay si te vei simti mai bine.

Nu te obliga nimeni sa te chinui aici!

dinspre partea mea

:)

problema nu este procentajul hetero,problema este procentajul homofobilor;)

Editat de faxxx

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai da,ma bucur ca mai sunt si persoane ce GANDESC pe acest forum

 

 

problema nu este procentajul hetero,problema este procentajul homofobilor;)

 

Natura e "homofoba"; nu exista mijloace naturale de reproducere intre "homo"; deci natura ii elimina; asa ca ce mai conteaza procentul homofobilor?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×