Sari la conținut
Forum Roportal
Fluturel

zodiile si gaurile negre

Postări Recomandate

De dimineata stire pe ProTv ... gaura neagra in constelatia Centauri ... care e la 4,3 Ani Lumina de noi.

 

Acum ... nu ma pricep eu prea mult la horoscoape si la chestii din astea, dar daca o gaura neagra inghite ceva constelatii ce formeaza zodiile pe cer ...

 

Ce ne facem fetelor ?!

 

 

... dati frau la imaginatie, gandire ... etc etc

Cum poate influienta asta, avem oameni pe pamant sa faca alte horoscoape ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De dimineata stire pe ProTv ... gaura neagra in constelatia Centauri ... care e la 4,3 Ani Lumina de noi.

 

Acum ... nu ma pricep eu prea mult la horoscoape si la chestii din astea, dar daca o gaura neagra inghite ceva constelatii ce formeaza zodiile pe cer ...

 

Ce ne facem fetelor ?!

 

 

... dati frau la imaginatie, gandire ... etc etc

Cum poate influienta asta, avem oameni pe pamant sa faca alte horoscoape ?

 

vai, vai ... le măn

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ne mananca pe noi, nu e mare scofala, da' daca va mananca pe voi, e mai naspa... Nu stiu cum se intelege asta... :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

s

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca ne mananca pe noi, nu e mare scofala, da' daca va mananca pe voi, e mai naspa... Nu stiu cum se intelege asta... :o:

 

se intelege perfect :P

 

:( :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De dimineata stire pe ProTv ... gaura neagra in constelatia Centauri ... care e la 4,3 Ani Lumina de noi.

 

Acum ... nu ma pricep eu prea mult la horoscoape si la chestii din astea, dar daca o gaura neagra inghite ceva constelatii ce formeaza zodiile pe cer ...

 

Ce ne facem fetelor ?!

 

 

... dati frau la imaginatie, gandire ... etc etc

Cum poate influienta asta, avem oameni pe pamant sa faca alte horoscoape ?

Pai poate sa fie si invers...o gaura neagra de fapt este un portal...prin el poate sa se duca ceva sau sa vina ceva....si eu zic ca vine ceva :haha: ...nush asa simt ... :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai poate sa fie si invers...o gaura neagra de fapt este un portal...prin el poate sa se duca ceva sau sa vina ceva....si eu zic ca vine ceva :haha: ...nush asa simt ... :lol2:

 

Bun ... sa zicem ca e invers, dar care e efectul asupra zodiacului ? Daca prin absurd, cum zici tu, ar aduce ceva planete si nu ar lua cum ziceam eu ... ce facem ? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bun ... sa zicem ca e invers, dar care e efectul asupra zodiacului ? Daca prin absurd, cum zici tu, ar aduce ceva planete si nu ar lua cum ziceam eu ... ce facem ? :lol2:

Pai se schimba influenetele...asta e clar...acum depinde ce aduce de dincolo....daca aduce niste planetoizi reptilieni....ori o flota grey.....situatia e cam nasoala :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai se schimba influenetele...asta e clar...acum depinde ce aduce de dincolo....daca aduce niste planetoizi reptilieni....ori o flota grey.....situatia e cam nasoala :haha:

 

oricum ... "cerurile sunt deschise"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oricum ... "cerurile sunt deschise"

adica? :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×