Sari la conținut
Forum Roportal
ruxalin

Ofer medicamente

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna ziua.

 

Voi fi scurta.

Asa cum lupta cu aceasta pacatoasa boala te obliga la miscari rapide impotriva ei.

 

Mama mea s-a dus in lumea celor drepti dupa o scurta si intensa lupta cu adenocarcinom pancreatic.

 

Am incercat sa-i ajutam corpul biologic, cat inca era in viata, cu diverse preparate speciale, aduse de departe.

A biruit boala. sau destinul.

 

ideea e ca am ramas cu niste antialgice [med. antidurere gen Tramal] si cu niste preparate speciale chinezesti specifice terapiei cancerului, obtinute din plante [Tien Hsien].de asemenea mai am si niste vitamina C injectabila.

 

oricine este in nevoie, va rog scrieti-mi pe id de mess / mail : corionum@yahoo.co uk.

 

m-as bucura sa ajute.

 

curaj si voiosie!

prezentul e tot ce avem.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Contacteaz-o pe adresa de mail, doar a postat aici in Ianuarie.

Nu mai pierde timp.

Buna ziua.

 

Voi fi scurta.

Asa cum lupta cu aceasta pacatoasa boala te obliga la miscari rapide impotriva ei.

 

Mama mea s-a dus in lumea celor drepti dupa o scurta si intensa lupta cu adenocarcinom pancreatic.

 

Am incercat sa-i ajutam corpul biologic, cat inca era in viata, cu diverse preparate speciale, aduse de departe.

A biruit boala. sau destinul.

 

ideea e ca am ramas cu niste antialgice [med. antidurere gen Tramal] si cu niste preparate speciale chinezesti specifice terapiei cancerului, obtinute din plante [Tien Hsien].de asemenea mai am si niste vitamina C injectabila.

 

oricine este in nevoie, va rog scrieti-mi pe id de mess / mail : corionum@yahoo.co uk.

 

m-as bucura sa ajute.

 

curaj si voiosie!

prezentul e tot ce avem.

Impresionant.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna ziua.

 

Voi fi scurta.

Asa cum lupta cu aceasta pacatoasa boala te obliga la miscari rapide impotriva ei.

 

Mama mea s-a dus in lumea celor drepti dupa o scurta si intensa lupta cu adenocarcinom pancreatic.

 

Am incercat sa-i ajutam corpul biologic, cat inca era in viata, cu diverse preparate speciale, aduse de departe.

A biruit boala. sau destinul.

 

ideea e ca am ramas cu niste antialgice [med. antidurere gen Tramal] si cu niste preparate speciale chinezesti specifice terapiei cancerului, obtinute din plante [Tien Hsien].de asemenea mai am si niste vitamina C injectabila.

 

oricine este in nevoie, va rog scrieti-mi pe id de mess / mail : corionum@yahoo.co uk.

 

m-as bucura sa ajute.

 

curaj si voiosie!

prezentul e tot ce avem.

 

 

Si eu am facut la fel. Ai respectul meu.

:cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×