Sari la conținut
Forum Roportal
pufuleata

am nevoie de help va rog

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

deci..am facuto...da nush dak am facuto...adik a intrat "obiectul" dar nu am simtit nimic...durere sau cva de genu...si el a ejaculat..dar nush dak in mine sau afara...si tare as dori sa ma ajutati..sa imi spuneti dak se poate ramane insarcinata...sau va rog sami explicati...sunt incepatoare...si el la fel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci..am facuto...da nush dak am facuto...adik a intrat "obiectul" dar nu am simtit nimic...durere sau cva de genu...si el a ejaculat..dar nush dak in mine sau afara...si tare as dori sa ma ajutati..sa imi spuneti dak se poate ramane insarcinata...sau va rog sami explicati...sunt incepatoare...si el la fel

Pai cum..nu ai simtit nici cand a intrat, nici cand a terminat ..inseamna ca era pe langa .. 8)

..si ai grija ..ca se poate sa ramai .. :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca ar mai trebui sa mai incerci o data si apoi sa vii sa ne dai niste date mai concrete...Pana atunci, sa fii sanatoasa si daca este ceva venim la botez la ala micu'...daca nu ies cumva gemeni!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce rai sunteti, zau asa. 8)

 

Fata a deschis topicul pentru nu sfat, nu pentru a fi judecata. Deci... eu zic sa o mai faci o data, eventual treaza de data asta. Cat despre sarcina, daca nu esti, la modul in care o faci, nu o faci, intra nu intra, o sa fii in curand. Si daca esti, nu ramai de doua ori.

 

Sfatul numarul 2... daca asa s-au intamplat lucrurile, da fuguta la farmacie, sau la medic, si cu asta basta. Noi nu am fost intre voi sa stim ce si cum.

 

In alta ordine de idei, sunt curioasa ce varsta ai :o:

 

ps: si uite ca mi-a luat-o Cristian inainte :soc:

Editat de Khristine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E apropare imposibil ce descri tu mai sus,exista si cazul in care himenul este elastic dar si atunci doare....imi pare rau dar nu pot sa ma opresc din ras.

 

 

makr un sfat cat de cat mai klumea...nush cum sa va explic ce sa intamplat...dar mie frica..intelegetima...si da..ne iubim foarte mult... 8) ce neseriosi sunt unii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
makr un sfat cat de cat mai klumea...nush cum sa va explic ce sa intamplat...dar mie frica..intelegetima...si da..ne iubim foarte mult... ^_^ ce neseriosi sunt unii

sunt a dracu de serioasa :soc: si nu v-ati gandit sa va protejati? :o:

 

PS: incearca sa omiti din scriere k, tz, sh ca nu suntem pe mirc :P merci 8)

Editat de ~IOANA~

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt a dracu de serioasa 8) si nu v-ati gandit sa va protejati? :soc:

 

neam protejat...dar suntem incepatori...si ne e frica...de ce nimeni nu poate sa ma ajute??????????????????? de ce toata lumea face misto???? :o: ^_^ :P :o: 8) :) :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
totusi...am nevoie si eu de un sfat..nu sa faceti misto...si nu eram beata nici drogata...dar nu stiu cum e atunci knd te dezvirgineaza...unele zic k doare..altelle k nu..pe mine nu ma durut...si nici nu am sangerat...dar nush ce sa fac... 8)

pai inseamna ca ai scapat ..stai linistita .. :soc:

nu sa intamplat nimik..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
neam protejat...dar suntem incepatori...si ne e frica...de ce nimeni nu poate sa ma ajute??????????????????? de ce toata lumea face misto????

Singurul ajutor ţi-l poţi oferi doar tu, merg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×