Sari la conținut
Forum Roportal
nycole

Vampires' movies

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

vreau si eu cat mai multe filme cu vampiri.imi plac f mult si as vrea sa stiu ce filme mai cunoasteti.si vechi si noi!

care vi se pare cel mai bun,care cel mai prost. :flowers:

mie mi-a placut f mult interviu cu un vampiri,ragina blestematilor,blade(1 si 3),underword,dracula 2000,the forsaken,vampire effect(the twins effect),bram stoker's dracula.

post-78748-1199041516_thumb.jpg

post-78748-1199041521_thumb.jpg

post-78748-1199041527_thumb.jpg

post-78748-1199041532_thumb.jpg

post-78748-1199041672_thumb.jpg

post-78748-1199041680_thumb.jpg

post-78748-1199041684_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vreau si eu cat mai multe filme cu vampiri.imi plac f mult si as vrea sa stiu ce filme mai cunoasteti.si vechi si noi!

care vi se pare cel mai bun,care cel mai prost. :aranjare:

mie mi-a placut f mult interviu cu un vampiri,ragina blestematilor,blade(1 si 3),underword,dracula 2000,the forsaken,vampire effect(the twins effect),bram stoker's dracula.

 

Mai bine citesti cartile lui Anne Rice, ca filmele cu vampiri, majoritatea cu foarte foarte putine exceptii, sunt net sub nivelul marii.

 

Un clasic nemuritor :jester: : Nosferatu, eine Symphonie des Grauens (1922)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai bine citesti cartile lui Anne Rice, ca filmele cu vampiri, majoritatea cu foarte foarte putine exceptii, sunt net sub nivelul marii.

 

Un clasic nemuritor :o: : Nosferatu, eine Symphonie des Grauens (1922)

pai am citit cartile lui anne rice si mi-au placut f ff f mult :P (desi inca nu le-am gasit pe toate).dar imi plac f mult si filmele.si sincer nu sunt de acord cu tine.nu prea mi se par asa grozave filmele vechi cu vampiri.

 

blood and chocolate nu este despre vampiri.dar este un film super! :friends:

 

Shaun of the Dead - cel mai bun film cu vampiri, ever. :x: :cat:

nu cumva este cu zombie?

post-78748-1199638056_thumb.jpg

post-78748-1199638062_thumb.jpg

post-78748-1199638066_thumb.jpg

post-78748-1199638070_thumb.jpg

Editat de nycole

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dracula, The Vampire Chronicles(Anne Rice),The Southern Vampire Mysteries(Charlaine Harris), House of Night (P. C. Cast si Kristin Cast), True Blood, The Vampire Diaries, Twilight Saga(Stephenie Meyer), sunt doar cateva dintre numele cartilor/filmelor/serialelor cu vampiri :o: De la Dracula, Louis de Pointe du Lac, Lestat si pana la Eric Northman si frumuselul Edward Cullen, unul mai diferit decat altul :) De la vampiti infricosatori pana la vampiri indragostiti si "de treaba" :) Care va place? Care va displace? Ce gen de vampiri preferati? Ce parere aveti despre aceasta transformare? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Topic combinat, rezultat din unirea topic-ului deschis de Zombie Bunny, azi 9 Aprilie, la ora 01 : 01 PM, cu cel actual: vampire's movies.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

True blood mi se pare cel mai reusit serial cu si despre vampiri.Iar filme hmmm cred ca Dracula.Cat despre twilight, filmele nu-mi plac insa cartile sunt bune.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am citit The Vampire Chronicles(Anne Rice),The Southern Vampire Mysteries(Charlaine Harris), House of Night (P. C. Cast si Kristin Cast), Twilight Saga(Stephenie Meyer) si imi plac in ordinea asta. Cele mai bune filme sunt cele care au la baza cartile lui Anne Rice. True Blood e ok serialul dar nu imi place ca e schimbat prea mult fata ce carti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×