Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca are cineva experienta cu bioenergia, mai ales in tratarea durerilor de spate, hernie de disc, etc. va rog sa o spuneti aici. Va multumesc.

 

 

salut , exact aceasta boala despre care vb tu , am auzit ca se trateaza cu succes la unicul Iulian Urziceanu. foarte ieftin , fara efecte secundare . ai incredeere , se poate trata.Eu inca fac sedinte pentru hipoacuzie neurosenzoriala si la mine este ceva mai delicat si sunt rezultate. Sanatate

Editat de Aend

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut , exact aceasta boala despre care vb tu , am auzit ca se trateaza cu succes la unicul Iulian Urziceanu. foarte ieftin , fara efecte secundare . ai incredeere , se poate trata.Eu inca fac sedinte pentru hipoacuzie neurosenzoriala si la mine este ceva mai delicat si sunt rezultate. Sanatate

 

 

 

multumesc pt raspuns. imi puteti da mai multe informatii despre acest doctor Urziceanu. De exemplu: adresa, nr de tel, web site, etc... va multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Haiduc in cazul in care te hotarasti si vii in Craiova pentru a incerca tratamentul , imi va face placere sa te duc personal la dansul . doar sa ma anunti aici sau eventual imi lasi un pm cu nr tau de tel . Sanatate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Haiduc in cazul in care te hotarasti si vii in Craiova pentru a incerca tratamentul , imi va face placere sa te duc personal la dansul . doar sa ma anunti aici sau eventual imi lasi un pm cu nr tau de tel . Sanatate

 

 

Va multumesc, deocamdata incerc sa adun informatii despre potentiali doctori si mai ales pacienti care au avut experienta cu ei si cu aceasta boala. Momentan nu sunt in tara, dar preconizez sa ma intorc in cateva luni pentru un tratatment care din pacate aici nu-l pot obtine. Sanatate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca are cineva experienta cu bioenergia, mai ales in tratarea durerilor de spate, hernie de disc, etc. va rog sa o spuneti aici. Va multumesc.

 

Eu aveam o mica hernie de disc ...diagnosticata prin poze si simtome.

M-am tratat cu diadinamice la policlinica...si mi-a trecut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu aveam o mica hernie de disc ...diagnosticata prin poze si simtome.

M-am tratat cu diadinamice la policlinica...si mi-a trecut.

 

 

Imi puteti da mai multe informatii despre cat de mica era hernia de disc si ce sunt acelea diadinamice? Multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Eu ma mai ocup si cu indreptarea coloanei vertebrale si repozitionarea vertebrelor. Daca spui ca esti in strainatate, vezi ca exista si acolo sub denumirea de osteopatie sau chiropraxie. Dupa parerea mea merge mai bine decit bioenergia. De ce nu incerci acolo unde esti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut!

Eu ma mai ocup si cu indreptarea coloanei vertebrale si repozitionarea vertebrelor. Daca spui ca esti in strainatate, vezi ca exista si acolo sub denumirea de osteopatie sau chiropraxie. Dupa parerea mea merge mai bine decit bioenergia. De ce nu incerci acolo unde esti?

 

 

Salut. La mine e putin mai delicata problema, accidentul s-a produs la locul de munca deci este altfel de asigurare medicala in cazul asta. Problema e ca astia trag de timp si ma tot poarta de la un doctor la altul care nu-mi fac nimic....ca asa e sistemul medical aici. Daca ma duc eu la un chiropractor, ma costa enorm, in plus eu am o degenerare intre discuri, iar acum durerea s-a mutat la piciorul drept, am inceput sa schiopatez, am si o amortire de la genunchi in jos, mai ales la talpa si degete. De la doctor am primit pana acum calmante, atat. Puteti sa-mi spuneti daca repozitionarea vertebrelor si a coloanei m-ar putea ajuta in cazul acesta. Va multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×