Sari la conținut
Forum Roportal
Crize3sex

Unde va place sa agatati?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Crize3 sex, lasa limbajul de mirc. Fara k, sh, tz in postari.

On: nu stiu daca "a agata" este perfect spus. Dar in general, nu stiu daca am intentia asta. Pur si simplu se intampla. Oriunde.

Editat de heidy_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:flowers: Frumos daca este sa fie oriunde... In tranvai tzi s'a intamplat sa fii agatzata?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In garduri, cuie, etc :(

 

On: Oriunde, vorba lui Heidy, dar nu prea agat :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:flowers: Frumos daca este sa fie oriunde... In tranvai tzi s'a intamplat sa fii agatzata?

Baietas, scrie fara k, tz sau sh. Asta e limbaj de mirc, iar aici nu suntem pe mirc. Nu vreau sa mai repet.

 

On: Da, am patit-o. Vorbeam cu o prietena pe care nu o mai vazusem de mult timp [vreo 2 ani] si mi-a cerut numarul de telefon. Eu i l-am spus, ea l-a notat, iar peste vreo 2 zile de la aceasta intamplare am inceput sa primesc mesaje siropoase de la un tip necunoscut.

Ne-am intalnit si dupa indelungi conversatii, am reusit sa aflu de unde avea numarul meu: el statea in tramvai in spatele meu in acea zi, a auzit numarul, l-a retinut pentru ca ii placuse de mine si a inceput sa-mi dea sms-uri. :(

Editat de heidy_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Baietas, scrie fara k, tz sau sh. Asta e limbaj de mirc, iar aici nu suntem pe mirc. Nu vreau sa mai repet.

 

On: Da, am patit-o. Vorbeam cu o prietena pe care nu o mai vazusem de mult timp [vreo 2 ani] si mi-a cerut numarul de telefon. Eu i l-am spus, ea l-a notat, iar peste vreo 2 zile de la aceasta intamplare am inceput sa primesc mesaje siropoase de la un tip necunoscut.

Ne-am intalnit si dupa indelungi conversatii, am reusit sa aflu de unde avea numarul meu: el statea in tramvai in spatele meu in acea zi, a auzit numarul, l-a retinut pentru ca ii placuse de mine si a inceput sa-mi dea sms-uri. :flowers:

S'ar putea s fii offtopic - aici se vorbeste despre locuri si nu metode, intamplari sau fantezii

 

on - in Cora

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
on - in Cora

In Carrefour... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
S'ar putea s fii offtopic - aici se vorbeste despre locuri si nu metode, intamplari sau fantezii

 

on - in Cora

Sau s-ar putea sa nu fiu. Avand in vedere ca am spus ca mi s-a intamplat in tramvai [si am spus si ca eu nu agat :flowers: ].

Si mai cred ca topicul acesta este destinat baietilor sub 18 ani [cred ca doar ei mai agata]. Ma retrag. :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×