Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

as vrea sa ma mai ingras si eu la pulpe.8-|.doar acolo duc lipsa.stie careva vreo metoda?:-s

N-am auzit de asa ceva,nu te poti ingrasa la pulpe,ele is intr-un fel din constructie,nici macar prin exercitiu nu le poti ..."ingrasa" :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca poti...prin exercitiu fizic anaerob,adica lucru cu greutati,aparate,poti sa faci muschii dintr-o anumita zona sa creasca in volum.deci poti sa pui masa intr-o anumita zona dar nu poti sa slabesti doar intr-o anumita parte a corpului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as vrea sa ma mai ingras si eu la pulpe.8-|.doar acolo duc lipsa.stie careva vreo metoda?:-s

:o: :-

eu zic ca poti...prin exercitiu fizic anaerob,adica lucru cu greutati,aparate,poti sa faci muschii dintr-o anumita zona sa creasca in volum.deci poti sa pui masa intr-o anumita zona dar nu poti sa slabesti doar intr-o anumita parte a corpului.

:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as vrea sa ma mai ingras si eu la pulpe.8-|.doar acolo duc lipsa.stie careva vreo metoda?:-s

mdea... cred că toţi visează să se

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as vrea sa ma mai ingras si eu la pulpe.8-|.doar acolo duc lipsa.stie careva vreo metoda? :P s

 

 

Hmmm,

 

Poate pot sa te ajut .... conduc un grup de studiu si comparatie care studiaza - printre altele - problema ta

Ai putea sa trimiti un set complet de fotografii ca sa studiez ?

 

:o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hmmm,

 

Poate pot sa te ajut .... conduc un grup de studiu si comparatie care studiaza - printre altele - problema ta

Ai putea sa trimiti un set complet de fotografii ca sa studiez ?

 

:-

iti recomand cu caldura sa mergi pe mana Saharianului :o: e cel mai bun in domeniu. Pe mine m-a ajutat mult :P

Editat de L_Raven

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
prin exercitiu fizic cu greutati poti dezvolta orice musci!

 

:P orice musci vrea muschiul tau, nu?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×