Sari la conținut
Forum Roportal
anty

nu pot accesa saitul

Postări Recomandate

dece nu pot accesa www.torrentfive.com de 2 zile nu mai pot intra pe sit are careva idee dece nu mai pot intra?nu mi se incarca pagina deloc acelas lucru si cu pagina puiu-zone in rest nu am nici o problema cu celelalte saituri merg

Editat de anty

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai daca nu imi merge va intreb pe voi ca poate stiti ce problema am dar vad ca habar nu aveti nici voi parca vas fi dat in cap ca am intrebat va multumesc sunteti amabili

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce vi sa ne intrebi pe noi de un site care nu iti merge tie?

 

SITE-ul merge !

 

Lasa-l sa intrebe...

 

 

Incearca cu alt browser.... Si mai incearca o scanare de virusi (unii virusi pot bloca anumite site-uri)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai daca nu imi merge va intreb pe voi ca poate stiti ce problema am dar vad ca habar nu aveti nici voi parca vas fi dat in cap ca am intrebat va multumesc sunteti amabili

Nu orice provider are rută pentru orice site. E posibil ca providerul tău să nu mai aibă rută spre site-ul respectiv. Inclusiv la RDS sau la Romtelecom, se mai

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sincer nu am inteles nimic de ripe,nu ma prea pricep la calculatoare si habar nu am stiu si eu doar sa accesez saituri in rest nu am cunostinte dar iti multumesc de ajutor.credeam ca e ceva mai simplu dar e cam complicat pt mine si ma depaseste

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu orice provider are rută pentru orice site. E posibil ca providerul tău să nu mai aibă rută spre site-ul respectiv. Inclusiv la RDS sau la Romtelecom, se mai

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×