Sari la conținut
Forum Roportal
kisstina

Elodia...... de ce atata interes pentru cazul asta?!

Postări Recomandate

de ceva vreme de fiecare data cand deschid televizorul vad numai stiri despre elodia si nu imi dau seama ce e atat de special in disparitia ei. serios .... dispar copii si oameni in toata firea zi de zi si nimanui nu ii pasa insa toata tara asteapta cu sufletul la gura sa vada cum se termina povestea doamnei ghinescu.

nu vreau sa fiu inteleasa gresit.... nu sunt o insensibila, e bine ca oamenilor le pasa de ea insa nu cred ca ar trebui sa fie o stire de interes national care sa umple toate buletinele de stiri...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deja e mai plictisitor ca tanar si nelinistit..si cu putin noroc ii depasesc si ca nr de episoade

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum stim ca te uiti numai la OTV.

O sa fac un numar de magie si o sa iti cer sa tii televizorul deschis numai pe NG si nu o sa mai auzi de Elodia.

Sa vedem daca imi iese.

Da tu de unde stii de OTV, K?

 

on: e normal sa se vorbeasca de ea atat timp cat aduce audienta, capital si mai ales ca si face parte din gama de afise perfect pentru a distrage atentia de la problemele politice si ... ma opresc aici. :bataita:

Editat de stupid_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu condamn ce face postul OTV ca doar e libertate.

Dar cand un post persevereaza pe subiectul asta si tu invariabil te uiti, ai o problema. Daca mai deschizi si topic, ai o problema si mai mare.

Daca domnisoara o sa isi mute atentia pe NG cum am zis, nu o sa mai auda de Elodia. Dar probabil ca nu o sa mai vrea sa calatoreasca vreodata cu avionul, vezi 'Dezastre in Aer' sau in cazul unora 'Dezastru in Pat'.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ceva vreme de fiecare data cand deschid televizorul vad numai stiri despre elodia si nu imi dau seama ce e atat de special in disparitia ei. serios .... dispar copii si oameni in toata firea zi de zi si nimanui nu ii pasa insa toata tara asteapta cu sufletul la gura sa vada cum se termina povestea doamnei ghinescu.

nu vreau sa fiu inteleasa gresit.... nu sunt o insensibila, e bine ca oamenilor le pasa de ea insa nu cred ca ar trebui sa fie o stire de interes national care sa umple toate buletinele de stiri...

prostitutie morala!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa vedeti pana unde s-a ajuns cu cazul Cioaca-Elodia... :P

fan club Cioaca :doh: :D

citate:

 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×