Sari la conținut
Forum Roportal
happyandy

Help!

Postări Recomandate

Buna ! nu stiu daca stie cineva de pe aici despre asta, dar pe cartoon network s-a oraganizat un concurs cu postere(Generatia Poster) si...am luat locul 2. MISTO, NU? 8) (pt mine:D ) chestia e ca , desi pe siteul lor era afisat regulamentul si era specificat clar ca tb sa castig un TV si nu mai stiu c, dar nu mi-a dat nimeni nici un mesaj, nici un semn de viata (a trecut o luna si cv de atunci :hi: )...imi poate spune cineva de aici daca stie vreo adresa de contact(pe www.cartoonnetwork.ro nu e nik), de e-mail sau un administrator de site, va roog mult de tot!!!! :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bai da esti disperat frate... nu ai numai nevoie disperata de ajutor :blink:

 

 

Pune si tu un titlu mai bun de ex : probleme cu CN ajutati-ma sau asa ceva in loc de HEEEELP

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bai da esti disperat frate... nu ai numai nevoie disperata de ajutor :(

Pune si tu un titlu mai bun de ex : probleme cu CN ajutati-ma sau asa ceva in loc de HEEEELP

taci ma tu. eu sugerez sa cauti ceva pe google, sau sa fi mult mai atent cand cauti pe cartoon network. bafta, faci u si reusesti :) :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
taci ma tu. eu sugerez sa cauti ceva pe google, sau sa fi mult mai atent cand cauti pe cartoon network. bafta, faci u si reusesti :) :(

I-a, dat io linkul in alt topic ca si-a facut 5 topicuri ca disperatu... ah, pardon, chiar e disperat...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×