Sari la conținut
Forum Roportal
mieez

Servere Counter Strike

Postări Recomandate

In primul rand trebuie sa fii jucator foarte bun pe serverul pe care activezi.

In al doilea rand trebuie sa ai o multime de ore de joc la activ.

In al treilea rand trebuie sa postezi pe forumul oficial CS (nu stiu adresa exacta) si sa cunosti tot despre joc: harti, comenzi, etc.

 

Piece of cacae, nu ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sal!!! Am si eu o problema mi-am facut un server de counter strike 1.6 dedicated si nu stiu cum sa ii pun nume de exemlu cs.numeleservarului.ro ca sa nu mai trebuiasca sa le dau prietenilor tot timpu ip-ul. ms mult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acela nu este nume la server ..numele la server se seateaza direct din consola (/hostname numeleserverului) , ce vrei tu este un domeniu cu care sa iasa serverul tau pe net , urmeaza linkul dat de misu183 .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut!!! Am si io intrebare am cheating-death 4.31.0 si cand vreau sa jok pe un server pe internet imi scrie asa "LAN server are restricted to local (clasa c) daca ma puteti ajuta

 

VA MULTUMESC

 

Probabil, din cauza ca nu ai Counter-Strike original ( cu steam ). Cheating-Deathul il folosesti doar pe serverele care-s protejate de jucatorii care folosesc coduri. Daca vrei, poti intra pe urmatoarele servere, fara cheating-death:

-pub1.gamez.astral.ro

-pub2.gamez.astral.ro

-pub3.gamez.astral.ro

-pub4.gamez.astral.ro

-pub5.gamez.astral.ro

-pub6.gamez.astral.ro

-fun.gamez.astral.ro

Sau daca ai nevoie de si mai mult ajutor iti recomand: http://www.gameznet.ro . Daca mai ai nevoie de ajutor, posteaza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×