Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Cum vei arata peste 40 de ani?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

asta depinde de fiecare

bautura si tigarile sunt cei mai mari dusmani ai nostri care-si vor lasa amprenta asupra celor patimasi facand din ei la 50 de ani sa arate ca la 70.., asta se vede la toti cei din jur prinsi in aceaste ''indeledniciri''...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca o sa mai traiesc 40 de ani ,intrebarea este simpla zic eu ca o baba care o vezi pe toate drumurile :good: atarna pielea peea ,mi-o aluneca tatele la sub brat de atata gelatina sub ele :o: poate o sa ma spal si cu ele pe spate ,nu se stie lolllllllllllll... sau mai e o varianta sa ma imbogatesc sa ma bag la un salon de infrumusetare si voi arata poate ca la 40 mai tanara cu cativa ani buni... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-ti fie frica, intodeauna un trup curat de vicii si o minte deasemenea, vor face ca respectiva persoana sa arate bine si la o varsta destul de inaintata... :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

peste 40 de ani o sa arata ca la 57 de ani :-

stand pe banca in parc cu nepotelu` si comentand cu o prietena stirile si barfele ^_^"

primind telefoane de la prietenii de familie...

inalta( ca si acum :unsure: ),nici slaba,nici grasa...etc...

:oca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cel mai ciudat lucru mi sa-a intimplat, interesant totusi.....

am intilnit o femeie, in jur de 58-60 care am ramas tablou cind am vazut-o, am avut sentimentul ca ma uit in oglinda la mine insumi, 30 de ani de acum in colo, si chiar culoarea si tunsoarea le are la fel..... si sa mai spun ca arata "hot".... mai tirziu am aflat ca alearga si sa-a pregatit 1 an de zile ptr. un maraton de 26 de miles, care a avut loc pe 18 Iunie, 2005... abia astept sa aud ce a facut, erau 3500 de participanti!!! in maraton.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×