Sari la conținut
Forum Roportal
badearobertino

Cum pot sa fiu atractiv

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna ziua, am si eu o intrebare. si o nelamurire. cum pot sa fiu si eu atractiv pentru o fata. Am 23 de ani si nu am avut nici o prietena pana acum. Am incercat toate metodele posibile, am incercat sa le vb frumos sa le apreciez, in generala nu ia placut la nimeni de mine, in liceu la nimeni, simt ca nu o sa am vreo prietena vreodata. ce sa fac. Oare faptul ca am nasul mare ma impiedica sa am o prietena. Nu mia stiu ce sa fac sunt disperat. Tot incerc tot incerc si nimic. si faza aia cu parcul si cu terasele nu tine ca zici ca poti sa o agati intrun parc. Si daca nuti acorda atentie ce faci.????

post-117412-1191524762.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna ziua, am si eu o intrebare. si o nelamurire. cum pot sa fiu si eu atractiv pentru o fata. Am 23 de ani si nu am avut nici o prietena pana acum. Am incercat toate metodele posibile, am incercat sa le vb frumos sa le apreciez, in generala nu ia placut la nimeni de mine, in liceu la nimeni, simt ca nu o sa am vreo prietena vreodata. ce sa fac. Oare faptul ca am nasul mare ma impiedica sa am o prietena. Nu mia stiu ce sa fac sunt disperat. Tot incerc tot incerc si nimic. si faza aia cu parcul si cu terasele nu tine ca zici ca poti sa o agati intrun parc. Si daca nuti acorda atentie ce faci.????

 

e vorba de atitudine.

daca ai complexe, fetele le simt...daca intr-adevar ai nasul mare, sa stii ca exista barbati cu nasul mare care sunt f atragatori... e semn de personalitate puternica. insasi cleopatra se zice ca avea nasul mare...si gandeste-te ce succes avea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna ziua, am si eu o intrebare. si o nelamurire. cum pot sa fiu si eu atractiv pentru o fata. Am 23 de ani si nu am avut nici o prietena pana acum. Am incercat toate metodele posibile, am incercat sa le vb frumos sa le apreciez, in generala nu ia placut la nimeni de mine, in liceu la nimeni, simt ca nu o sa am vreo prietena vreodata. ce sa fac. Oare faptul ca am nasul mare ma impiedica sa am o prietena. Nu mia stiu ce sa fac sunt disperat. Tot incerc tot incerc si nimic. si faza aia cu parcul si cu terasele nu tine ca zici ca poti sa o agati intrun parc. Si daca nuti acorda atentie ce faci.????

Relaxeaza-te... asta e primul pas...

Apoi lasa-ti in pace nasul.... lucrez la o clinica de chirurgie estetica si-ti pot spune ca e ok (al meu cred ca e putin mai mare)

 

Iar daca vrei sa faci un pas concret in directia asta... schimba omul care esti... schimba-l in versiunea 2.0 a propriei persoane...

mergi la o sala si apuca-te de tras de fiare...

Uite un articol cu ceva argumente

http://briankim.net/blog/2006/08/why-every...d-lift-weights/

 

Apoi... e clar ca esti introvertit.... si nu e nimic in neregula cu asta... si eu sunt introvertit... descopera-te... descopera ce tip de introvertit esti si apoi.... actioneaza in directia tipului tau de personalitate... de ex. eu sunt INFp... si incerc sa fiu un INFp cat mai bun. Ideea e ca daca actionezi in directia tipului de personalitate esti mai eficient...

 

Daca faci lucrurile astea nu o sa trebuiasca sa incerci sa abordezi tu neaparat... ai sa devii remarcat...

 

Nu stiu cat te ajuta... dar prima mea prietena reala a fost la 20 de ani... am trecut si eu prin ceva similar... :wub: acum e trecut... a long time ago... in a galaxy far far away.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cavaleru' Jedi, ar fi minunat sa inteleaga substratul frumoaselor tale cuvinte. Cea ce spui tu este destul de greu pentru cineva care isi doreste ca maine sa iasa cu acea fata si eventual sa i-o puna. Cea ce explici necesita mult timp si multa cunoastere de sine. Cum spuneam, ar fi minunat sa poata intelege ce vrei tu sa-i inspiri.

Desi pare floare la ureche, pentru a "schimba omul care esti" necesita multa munca si autodisciplina...

Editat de ironic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate te atrage un anumit gen de fata, care nu e atrasa de felul tau de a fi. :wub: Dupa poza, eu zic ca ti se potriveste un gen mai "cuminte", mai linistita.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna ziua, am si eu o intrebare. si o nelamurire. cum pot sa fiu si eu atractiv pentru o fata. Am 23 de ani si nu am avut nici o prietena pana acum. Am incercat toate metodele posibile, am incercat sa le vb frumos sa le apreciez, in generala nu ia placut la nimeni de mine, in liceu la nimeni, simt ca nu o sa am vreo prietena vreodata. ce sa fac. Oare faptul ca am nasul mare ma impiedica sa am o prietena. Nu mia stiu ce sa fac sunt disperat. Tot incerc tot incerc si nimic. si faza aia cu parcul si cu terasele nu tine ca zici ca poti sa o agati intrun parc. Si daca nuti acorda atentie ce faci.????

Incearca sa vezi filmul "The Secret". Un documentar care multor tineri a reusit sa le schimbe viata. Vei afla o gramada de chestii despre "legile atractiei". Daca vei vedea filmul, o sa-mi multumesti. Scoate-l de pe DC++ si nu mai sta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si dupa ce vezi "the Secret" nu uita ca trebuie sa si actionezi, nu sa astepti sa pice totul din cer. :wub:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si dupa ce vezi "the Secret" nu uita ca trebuie sa si actionezi, nu sa astepti sa pice totul din cer. :wub:

 

Bai voi ma omorati cu zile! Pai trebuie sa vizualizeze si sa astepte ceva timp ca tipa sa-i sara-n pat. Daca ai urmarit cu atentie filmul, spune ca nu poti indeplini dorinta batand din palme. Faza cu elefantul, daca-ti amintesti.:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bai voi ma omorati cu zile! Pai trebuie sa vizualizeze si sa astepte ceva timp ca tipa sa-i sara-n pat. Daca ai urmarit cu atentie filmul, spune ca nu poti indeplini dorinta batand din palme. Faza cu elefantul, daca-ti amintesti.:D

Pai si ce ar trebui sa faca pt a-i sari gagica in pat? :wub:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iti iei un pistol, iti pui pantaloni de smecher "smekerash de cartier" tocilar, ochelari de fite, parul il lasi normal.. la dracu ce intrebare idioata ai pus si tu... Ce crezi ca femeile sunt asa simple precum pretinzi tu? Habar nu ai cat de complexe si diferite sunt :wub:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×