Sari la conținut
Forum Roportal
Pustnicul

Ramas bun

Postări Recomandate

Ce sa-a intamplat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intrebam deoarece Pustnic a avut ceva conflicte in urma cu putina vreme pe forumul Roportal si banuiesc ca asta ar fi cauza plecarii lui dintre roportalieni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred e e un om poate prea inchistat si pre deprimat si din pacate singura atractie a Roportalului pentru dumnealui a constituit-o tema Religie si spiritualitate.Daca nu a mai putut sa comunice prin intermediul ei asta a insemnat ca trebuie sa renunte.Imi pare rau dar fiecare alege liber modul de a comunica sau nu cu ceilalti.Putea sa continuie dar a refuzat.Ii doresc sa gaseasca un alt mod de comunicare pentru ca este greu pe lume sa fi singur.Salut, Pustnicule!Mult noroc sa te regasesti prin labirintul gandurilor tale! :huggles: :lucca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

AmMar , tu ai avut vreo "contributie" la plecarea Pustnicului de pe forum ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred.Oricum nu la-am incurajat in directia asta in nici un caz.Cred pur si simplu ca nu a mai simtit nevoia de comunicare.Dovada stau mesajele lui.Mi-a scris un mesaj personal la care nici nu ma asteptam in care mi-a zis ca astepta iertarea mea.M-am blocat si eu cand la-am vazut!Cred ca nu eram(noi roportalienii) ceea ce vroia el sau nu stia nici el ce vroia.Nu am reusit sa inteleg.Am incercat sa-la determin sa ramana dar cred ca hotararea era luata de mult.Nu ma acuzati atata timp cat ati vazut cat de ciudat se manifesta.Intr-un fel si-a facut-o cu mana lui prin lipsa acuta de comunicare si nu cred ca numai pe mine si pe maricaul ne-a suparat.Devenise chiar simpatic in ultimele mesaje scrise.E hotararea lui si numai a lui.Eu nu am avut Internet 2 zile dupa care am gasit mesajul lui pe panoul meu personal.Ar fi culmea sa fiu acuzata de plecarea lui! :blinca:

Editat de AnMar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×