Sari la conținut
Forum Roportal
Moise

Ce vrea Pustnicul de la noi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Stiu ca in proportie de 99,99 % o sa mi-o fur de la admini sau de la moderatori, dar nu ma pot abtine: ce vrea Pustnicul de la noi? Sa ne converteasca ? Sa ne convinga? Sau ce anume?

Editat de Moise

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dar nu ma pot abtine: ce vrea Pustnicul de la noi? Sa ne converteasca ? Sa ne convinga? Sau ce anume?

[snapbacca]42720[/snapbacca]

 

Nu vreau nimic...

 

Am dat cu batul in balta si m-am udat singur...

 

De azi inainte cand am sa mai ''intru intr-o hora'', voi avea grija sa fiu bine legat la opinci...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu vreau nimic...

 

Am dat cu batul in balta si m-am udat singur...

 

De azi inainte cand am sa mai ''intru intr-o hora'', voi avea grija sa fiu bine legat la opinci...

[snapbacca]42729[/snapbacca]

Hai ca m-ai zapacit si mai rau. Vorbeste omule direct, nu ma lua cu bete in balta si cu opinci. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hai ca m-ai zapacit si mai rau. Vorbeste omule direct, nu ma lua cu bete in balta si cu opinci.  :)

[snapbacca]42730[/snapbacca]

 

Bine Moise ... Am incercat sa vorbesc aici despre tot cea ce tine de religie, mai mult cu cuvintele inteleptilor, decat cu ale mele... Si uite ca am ajuns sa fiu considerat fanatic religios care aduce injurii religiei... Asa ca eu unul nu am sa mai postez nimic in legatura cu spiritualitatea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bine Moise ... Am incercat sa vorbesc aici despre tot cea ce tine de religie, mai mult cu cuvintele inteleptilor, decat cu ale mele... Si uite ca am ajuns sa fiu considerat fanatic religios care aduce injurii religiei... Asa ca eu unul nu am sa mai postez nimic in legatura cu spiritualitatea.

[snapbacca]42738[/snapbacca]

Aici ai gresit tu: nu trebuia sa postezi articole intregi, pe care umea de obicei nu are rabdare sa le termine. Mai bine spuneai parerea ta, cum vezi tu lucrurile, si era mult mai bine. Acum o sa trimit mesaj catre admin sa inchida topicul asta si incearca sa fii mai concis. Mai la obiect, ca o sa castigi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×