Sari la conținut
Forum Roportal
Dj RoSs

Neintelegeri Intre Tinerii Indragostiti

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

parerea mea e ca El nu ar trebui sa se consume intr-atat pentru o situatie asa de nesemnificativa...poate Ea chiar avea dreptate...bineinteles ca EL o putea tine sub observatie pentru a se convinge daca-l minte sau nu se tine de cuvant...Dar din situatii d-astea se ajunge la certuri mai mari...El ii scoate ochii cu ceva minor, ea de orgoliu face si urmatoarea data la fel sau chiar mai rau, el ii mai scoate ochii si a 2-a oara , sustine ca nu-l mai iubeste...lupta intre orgolii...si situatia devine foarte complicata...si se rezolva la fel de complicat...sau nu...

 

Corect.

Si ea va intoarce cu aceeasi moneda si tot asa.

Intr-adevar e ceva minor dar din chestii minore se nasc certuri mari.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Corect.

Si ea va intoarce cu aceeasi moneda si tot asa.

Intr-adevar e ceva minor dar din chestii minore se nasc certuri mari.

 

Si aici intervine toleranta. El putea sa nu ia in serios acest eveniment...si tot taraboiul care l-a facut acum il putea face la urmatoarea abatere...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca nu prea vad rostul relatiei. El e prea stresant si ea prea impulsiva. Mie mi se pare aberant sa scoti ochii cuiva ca a stat mai mult decat tine pe mess. Odata ce el a iesit, ce treaba are cu ce face ea?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si de unde sti ca nu s-a mai intamplat asta odata si el nu a zis nimic?

Poate ca amai observat asta si a tacut dar acum nu mai vroia sa taca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si aici intervine toleranta. El putea sa nu ia in serios acest eveniment...si tot taraboiul care l-a facut acum il putea face la urmatoarea abatere...

 

Nu e prima data din cate am inteles , a intervenit " lucrul " asta de mai multe ori

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu zic ca nu prea vad rostul relatiei. El e prea stresant si ea prea impulsiva. Mie mi se pare aberant sa scoti ochii cuiva ca a stat mai mult decat tine pe mess. Odata ce el a iesit, ce treaba are cu ce face ea?!
Sunt impreuna !Nu ti se pare normal ca... cealalta persoana sa stie ce face?Rostul relatiei ? Sti tu ca ei 2 nu se iubesc?:hi:)
Nu e prima data din cate am inteles , a intervenit " lucrul " asta de mai multe ori
A, deci pana la urma el a fost simtit. Dar trebuia ca la urmatoarea abatere sa ii faca putin cu mana.Nu cred ca a exagerat daca asta nu e prima abatere.Eu cred ca faceam mai urat. :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt impreuna !Nu ti se pare normal ca... cealalta persoana sa stie ce face?Rostul relatiei ? Sti tu ca ei 2 nu se iubesc?:stars:)A, deci pana la urma el a fost simtit. Dar trebuia ca la urmatoarea abatere sa ii faca putin cu mana.Nu cred ca a exagerat daca asta nu e prima abatere.Eu cred ca faceam mai urat. :good:

 

mDa...baietii astia... :hi: Totusi, DjRoSs, da'ne mai multe detalii. Cum e cand nu exista certuri, sau cine incepe in general cearta, care cui scoate ochii mai mult?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci daca nu-i prima abatere...acest "tras de maneca" si-a avut rostu'

 

@Vampiriţa: "Eu zic ca nu prea vad rostul relatiei. El e prea stresant si ea prea impulsiva. Mie mi se pare aberant sa scoti ochii cuiva ca a stat mai mult decat tine pe mess. Odata ce el a iesit, ce treaba are cu ce face ea?!"

 

Auzi ca nu-i prima data cand se intampla...asa ca poate el nu-i asa de stresant si poate ea se simte cu musca pe caciula...Persoanele care stiu ca sunt vinovate, reactioneaza ciudat la orice fel de suspiciune din partea celuilalt...chiar daca celalalt n-are intentia sa o "interogheze"

 

Un exemplu funny :good: "Ce faci draga?

N-am furat nimic!...aaa..Bine dragule!"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mDa...baietii astia... :good: Totusi, DjRoSs, da'ne mai multe detalii. Cum e cand nu exista certuri, sau cine incepe in general cearta, care cui scoate ochii mai mult?

 

Lol Vampiritza , O sa zici ca tin eu "El " Cum sa fie cand nu exista certuri , se inteleg , discuta in general cate ceva, dar din "anumite situatii " se iveste cearta , care... se " dezvolta " ( scotandu`si ochii reciproc :hi: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×