Sari la conținut
Forum Roportal
giliro

Re ! Am nevoie de putin ajutor...

Postări Recomandate

Sunt student la psihologie iar ceea ce urmeaza face parte din lucrarea mea practica, deci indiferent ce veti scrie nu vor ajunge pe undeva la categoria "perle", aceste date chiar vor fi studiate si analizate statistic in vederea descoperiri factorilor principali de atractie fizica ... acest chestionar este prima parte, doar pentru a asana sa zicem, elementele ce conteaza in initierea unei relatii interpersonale afective.

 

Nu este nevoie de date personale sau adrese, conteaza doar parerea personala... sincera si spontana ( ce vad eu la prima vedere ) in ce priveste aspectul fizic "cotidian"... persoana de pe strada asa cum este ia in viata de zi cu zi, aspectele sau elementele care va atrag in mod deosebit la o persoana, nu cum ati vrea sa fie.

 

aceasta este adresa pentru a raspunde

http://www.axis-hosting.com/chestionar.html

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca este cineva interesat de rezultatul acestui chestionar... trebuie sa mai aibe putina rabdare. Aceasta intrebare nu este decit o faza preliminara in alcatuirea unui chestinar, toate raspunsurile vor fi prelucrate statistic in vederea sortarii, din punct de vedere al frecventei de aparitie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×