Sari la conținut
Forum Roportal
torent

catfight virtual!:D Dana Rogoz vs Laura Cosoi

Invingatoarea...  

15 membri au votat

  1. 1. Laura vs Dana

    • Laura
      11
    • Dana
      4


Postări Recomandate

Cum credeti ca ar decurge o incaierare intre cele doua? Probabil ca au avut ele divergente verbale... poate chiar si fizice ... bag mana in foc.

Eu as zice ca va fi o lupta foarte echilibrata. Amandoua cred ca sunt foarte ambitioase, chiar si puternice:D dar cred ca intr-un final ar invinge Laura ... voi ce spuneti? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

rogoz e abramburica, cosoi e... o ilustra necunoscuta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
laura cosoi e una care a participat la "dansez pt. tine" ....danseaza foarte bine.

Am vazut ca este o dansatoare foarte buna... deci are calitati fizice deosebite... Cred ca ar iesi invingatoare intr-o paruiala (sau cafteala :good: depinde de ce tenhnici de lupta au). Totusi, Abramburica nu cred ca ar ceda asa usor... pare o luptatoare si e destul de inalta, nu foarte slaba (eu zic ca si ea a facut vreun sport...)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Laura cosoi - 1m 68 cm si 55 de kilograme

Dana rogoz - 1m 67 cm si 58 de kilograme :cheer: in cazul in care te interesa...

Ciudat topic... mai ales pt o fata. Intradeva si eu sunt 100% sigura ca si-au impartit ele la un moment dat cateva palme.. dak nu mai mult. Probabil ca ar castiga Laura intr-o cafteala pe bune... oare mai zdravana si mai experimentata. Ti-am zis si parerea. inchide-ti topicul asta ca nu e asa interesant

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Laura cosoi - 1m 68 cm si 55 de kilograme

Dana rogoz - 1m 67 cm si 58 de kilograme :) in cazul in care te interesa...

Ciudat topic... mai ales pt o fata. Intradeva si eu sunt 100% sigura ca si-au impartit ele la un moment dat cateva palme.. dak nu mai mult. Probabil ca ar castiga Laura intr-o cafteala pe bune... oare mai zdravana si mai experimentata. Ti-am zis si parerea. inchide-ti topicul asta ca nu e asa interesant

ms pt prima parere. dar cealalta tineo pt tine. e un forum public si am facut un post destul de interesant zic eu. lasa lumea sa-si exprime parerea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×