Salt la continut

Fotografie
- - - - -

Sex anal

• Te rog sa te conectezi pentru a raspunde
206 replici la acest subiect

#71 Arcobaleno

Arcobaleno

Garoafa

• Validating
  • StricaStrica
  • 63 mesaje

Scris 17 October 2007 - 11:40 AM

pana la urma sexul anal place in primul rand pt ca are pe el eticheta de interzis? c
el putin la baieti asta cred ca e motivul pentru ca vaginul e mult mai placut si primitor.
  • 0

Ultima colectie! Noile implanturi Allergan BRST

#72 bistro

bistro

Ia chifteaua, neamule!

• Silver Member
  • StricaStricaStricaStricaStricaStrica
  • 4240 mesaje

Scris 17 October 2007 - 11:45 AM

am si io o intrebare (mai ciudata consider io): sexul anal neprotejat poate duce la o sarcina nedorita??Am auzit pe cineva spunand asta si vreau sa ma conving :o:

Se ajunge la sarcina nedorita mai ales atunci cand sexu' anal are loc intre 2 barbati. Ai maaaaaare grija! :crazy:
  • 0

#73 Arcobaleno

Arcobaleno

Garoafa

• Validating
  • StricaStrica
  • 63 mesaje

Scris 17 October 2007 - 02:12 PM

exista masturbare anala? :crazy:
  • 0

#74 New Task

New Task

Daca te enervezi, iti imprumut "Ciocanul".

• Gold Member
  • 8633 mesaje

Scris 17 October 2007 - 02:16 PM

sau anuala? totala? :o:
  • 0

#75 :x

:x

Orhidee

• Silver Member
  • 3209 mesaje

Scris 17 October 2007 - 07:45 PM

daca e pasiv, se masturbeaza unde are simturile si dorintele mai dezvoltate. :o: deci o fi si masturbare anala! :)
  • 0

#76 eddy1973

eddy1973

Torquemada gran inquisitor

• Advanced Member
  • 1982 mesaje

Scris 17 October 2007 - 11:32 PM

exista masturbare anala? :D

tu nu ai odc sa cauti si tu filmulete de profil?sau nu ai la tv xxl?..ai vedea ca exista.. :D
  • 0

#77 Corydalis

Corydalis

Crin

• Advanced Member
  • StricaStricaStricaStricaStrica
  • 605 mesaje

Scris 13 April 2008 - 08:16 PM

:cry: :D :P

MARE PROBLEMA!IMIN SCAPA DE SUB CONTROL!

Dragele mele,am o mare problema.La propriu si la figurat.Acum 2 saptamani am facut cu iubitul meu pentru prima oara sex anal.Atat lui cat si mie mi-a placut enorm.Am observat ca orgasmul e mult mai intens daca preludiu e o partida buna de sex anal.De atunci,nu exista zi sa nu facem macar 1 data si sex in fund,doar ca de 3-4 zile mi s-a cam..dilatat anusul(recunosc ca nu sta prost la cap. "dotare")Marea problema am avut-o luni la servici cand nu am mai putut tine si..am scapat inainte de a ma aseza pe wc.M-am simtit penibil!Plus ca atunci cand fac dus si dau mana pe la fund,simt ca gaura este mai..larga,degetul intra fara problema. Imi este frica,i-am zis si lui dar el tot spune ca se va strange,dar..cand?Azi dimineata m-a apucase in troleu,noroc ca am avut muschii fesieri mai puternici,altfel nici nu vreau sa imi imaginez!!!!Si pentru ca nu era de ajuns,ieri am scapat un partz cand vorbeam cu administratorul blocului despre gigacalorie.Efectiv nu l-am putut tine!!!
Va rog da-ti un sfat competenet pentru problema mea si fara ironii ieftine!!!!!!

http://deceblog.net/salvari/search.htm
  • 0

#78 mareexecutor

mareexecutor

Orhidee

• Silver Member
  • 2718 mesaje

Scris 13 April 2008 - 08:26 PM

Se ajunge la sarcina nedorita mai ales atunci cand sexu' anal are loc intre 2 barbati. Ai maaaaaare grija! :cry:

:D)
In plus daca unul e blond, e fata.
-sarcina nedorita
  • 0

#79 Cleric Preston

Cleric Preston

Donator de celule STEM

• Banned
  • 3152 mesaje

Scris 14 April 2008 - 01:36 AM

Pentru persoanele care considera ca sunt vre-o 2 metri intre respectivele organe:Imagine adaugata

Aici mi-am adus aminte de un banc fain.

Care e asemanarea intre pupaza si mafie? Un pas gresit si ai dat de kkt.

Asta cred ca e cel mai comic topic pe care l-am putut citi !!! :cry: :D :P
Cum sa raman nene gravida in fund?????

Am impresia ca e fata si nu are inca permisiunea de la tacsu sa faca sex unde trebe iar ea cauta alternative, ori in fund, ori in gura. Interdictia e asa de mare, ca se teme sa nu ramana gravida si la subţiori.

Totusi interesant de urmarit evolutia ta. De la topic despre masturbare = dezvirginare, la daca sau nu ai ramas insarcintata , apoi avort , apoi sex anal.

Am spus, fata cauta alternative

Aceast mesaj a fost editat de bydy: 14 April 2008 - 11:29 AM
Eu propun sa termini cu jignirile....

• 0

#80 Rory*

Rory*

Orhidee

• Gold Member
  • 6108 mesaje

Scris 29 March 2009 - 10:04 AM

exista masturbare anala? :roll:

Presupun ca da, din moment ce ajung unii la proctolog cu diferite obiecte "intepenite". Cred ca o vizita de genul ar vindeca pe cineva de asemenea curiozitati (no pun intended :wacko: ).

Cat despre sexul anal...Ma abtin sa ma refer la homosexualitate pentru ca nu inteleg fenomenul, dar intre o femeie si un barbat mi se pare de-a dreptul scarbos. De ce sa asociez ideea de intimitate cu partenerul, cu functiile anusului, adica excremente si gaze - si de ce nu, cu o clisma :cheer: .
  • 0