Sari la conținut
Forum Roportal
aucelu

laptop..

Postări Recomandate

salutare...eu sunt varza in ceea ce priveste lumea it :yawn: ,calculatoare,bla,bla, bla.dar in toata prostia mea,m-am decis sa-mi cumpar un laptop :ok: si cum nu detin nici o cunostinta referitoare la aceasta inventie a omului,va rog pe voi,allmighties sa ma luminati. :yawn:

de retinut:pentru viitor intentionez sa ma pun la punct cu toate detaliile aferente acestui domeniu...ca doar un inceput exista pentru fiecare.

asadar,ce laptop ma sfatuiti sa-mi cumpar(pana-n 30 mil) care sa le aiba pe toate:placa buna sunet,placa buna video,wireless,bluetooth,infrarosu,bun procesor,memorie cat cuprinde pentru o multitudine de filme,poze,bla,bla-uri...(las la latitudinea voastra ce inseamna "buna")....si ce-i mai trebuie unui laptop.inca ceva:nu sunt adepta jocurilor..asa ca...bagati si asta in cv lui....si sa ma tina fraticilor....ca doar nu sparg banci in fiecare zi....cineva mi-a propus asus....ce parere aveti?daca nu....ce propuneri aveti ...detaliate......hai acum sariti ca sunt in bezna! :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×