Sari la conținut
Forum Roportal
MSRDANNY

DECEPTIE IN DRAGOSTE

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:) POVESTEA LUI....

PROASPAT DECEPTIONAT DIN DRAGOSTE EL INCEARCA SA UITE CAUTAND SA AGATE PRADE USOARE IN CLUBURI SI DISCOTECI.ASTFEL O INTALNESTE PE EA PE CARE O STIA DE MULT TIMP INSA CU CARFE NU AVUSESE PREA MULT DE A FACE.EA SE INDRAGOSTESTE IMEDIAT, INSA EL ESTE INCA ORBIT DE SUFERINTA SI NU REALIZEAZA CA DESTINUL IA ADUS IN CALE ATAT DE REPEDE CEEA CE EL ISI DOREA DE MULT.NU O TRATEAZA FRUMOS SI NU-I ARATA AFECTIUNE, CREZAND CA E PREA FRUMOS SA FIE ADEVARAT.aPOI EL PLEACA DEPARTE PENTRU O VREME IN INCERCAREA DISPERATA DE A SE RAGASI . CUM FIECARE ISI DA SEAMA DE VALOAREA UNUI LUCRU SAU PERSOANE ATUNCI CAND ACEASTA II LIPSESTE ASA SI EL AFLA CA DE FAPT ESTE IAR INDRAGOSTIT SI ASTA II DA ARIPI, INSA NU STIE CA LA PLECAREA LUI SUFLETUL CE SUFEREA A INCEPUT SA UITE. EL O CAUTA SI-I SPUNE SCA S-A REGASIT, CA SI-A DAT SEAMA CAT DE MULT O IUBESTE SI CA-I PARE RAU PENTRU TRATAMENTUL LA CARE A SUPUSO. ...DAR MAI SUNT INCA DOUA LUNI PANA SE INTOARCE ACASA SI IN ACEST TIMP DRAGOSTEA EI DISPARE. ...CATA DURERE...E POVESTEA MEA...CHIAR O IUBESC...INCA NU MI-A SPUS CA TOTUL S-A TERMINAT INSA STIU SIGUR CA ASA VA FI ...CE SA FAC? SIMT CA NU MAI AM NICI UN ROST.. :flowers: .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca nu se va termina. Nu fii asa de sigur.

Editat de Sabrinna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cred ca nu se va termina. Nu fii asa de sigura.

 

 

sigura? si io care credeam ca e un el ....daca e o ea mai merge ...draguta ....plangi ca ajuta ...da vezi sa nu transformi bucurestiul intr-o mica venetie :)

acu ,lasand gluma sa ...pluteasca mai incolo ...mei ...voi v-ati pus cu totii pe indragosteli adevarate si ...cu feeling mult ....doamne deci ....lacrimiri de iubire are mai multi fani decat as fi crezut .....doamne sa moara papadopol de invidie ,e mai misto decat ...orice poate fi vazut la tv ....te rog ...astept cu sufletul la gura si o tona de servetele ....continua ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca asta e a n-oara cand aud o poveste asemanatoare cu altele

 

de ce ai scris cu caps? crezi ca sunte-m chiori?

asta e...daca nu a stiut sa se poarte frumos..e vina lui

Daca esti ranit asta nu inseamna ca trebuie sa ii ranesti si pe cei din jur

Si cum si-a dat seama dintr-o data ca iubeste daca nici macar nu au impartasit multe lucruri impreuna?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cred ca asta e a n-oara cand aud o poveste asemanatoare cu altele

 

de ce ai scris cu caps? crezi ca sunte-m chiori?

asta e...daca nu a stiut sa se poarte frumos..e vina lui

Daca esti ranit asta nu inseamna ca trebuie sa ii ranesti si pe cei din jur

Si cum si-a dat seama dintr-o data ca iubeste daca nici macar nu au impartasit multe lucruri impreuna?

 

 

hai ca esti rau ...cum nu au impartasit ...distanta :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
practice makes perfect

 

hai sa zic si eu ceva.

 

"If practice makes perfect, and nobody is perfect, why practice?"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ati tinut legatura(prin tel., mesaje...)? Daca nu(am inteles ca ti-a trebuit ceva timp sa-ti dai seama de iubirea pe care i-o porti), dupa cat timp ai reluat-o?

Editat de Lorelai_I

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×