Sari la conținut
Forum Roportal
Kilkoana

Unde?

Postări Recomandate

Atunci cand plecam undeva chiar si pentru cateva ore , pisicuta se intreaba oare unde plecam?

De ce are pisica noua vieti?

De ce prefera pisica sa-si ascuta gherutele doar pe mobila?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ale mele stiu cu cateva ore inainte ca plecam....si cand vad valizele..e jale mare nene...hop si ele inauntru..poate poate au si ele parte de o calatorie..din pacate au parte de calatorie la hotelul pisicilor.. :spiteful: e un hotel aici in zona special unde sa-ti lasi pisica daca pleci in vacanta..si de ce ascut ghearele pe mobila? d-ale naibii ce sunt..am dat vineri o caruta de bani pe un obiect de mobila pt ele..pun poza aici..si ce? nimenu nu il foloseste..cred ca o sa ma puna barbata-miu sa dorm eu in el..asa..sa-si scoata parleala..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ampera, de cateva zile admir si eu cataratoarea aceea pentru pisicute, pare scumpa, insa e foarte frumoasa. Citisem pe Wikipedia, cum ca ar exista o teorie ca ele cred ca noi plecam sa vanam.

Pisicuta ta, cand ti-a adus sobolanul, si-a adus contributia la hrana familiei si deasemenea a dorit sa demonstreze mamicii ca deja are acumulate talentele pentru vanatoare. Poate ca era si o competitie cu pisica noua.

Sa o lauzi.

Si pisica mea vine la usa cand plecam si mi-a venit ideea ca ea crede ca plec la vanatoare de papica.

 

In poza recunosc ca am exagerat cu margelutele! :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

waw... ce topic de mare angajament ! :blink:

 

 

Atunci cand plecam undeva chiar si pentru cateva ore , pisicuta se intreaba oare unde plecam?

sigur ca da, mai mult ... cred ca suntem monitorizati de zeul pisicilor ! :spiteful:

 

 

De ce are pisica noua vieti?

 

neh ... s'a demonstrat stiintific ca n'are decat o viata :tease:

 

De ce prefera pisica sa-si ascuta gherutele doar pe mobila?

 

ne lasa mesaje scrise (sms) , doar ca nu stim noi sa le citim :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ampera, de cateva zile admir si eu cataratoarea aceea pentru pisicute, pare scumpa, insa e foarte frumoasa. Citisem pe Wikipedia, cum ca ar exista o teorie ca ele cred ca noi plecam sa vanam.

Pisicuta ta, cand ti-a adus sobolanul, si-a adus contributia la hrana familiei si deasemenea a dorit sa demonstreze mamicii ca deja are acumulate talentele pentru vanatoare. Poate ca era si o competitie cu pisica noua.

Sa o lauzi.

Si pisica mea vine la usa cand plecam si mi-a venit ideea ca ea crede ca plec la vanatoare de papica.

 

In poza recunosc ca am exagerat cu margelutele! :blink:

moamaaaaa ce tare e cu margele...hahaha..ale mele nu stau la impopotzonat..aoleu ce le-as mai pune fundite si margelute..barbata-miu cica vreau sa le transform in gaycat... :spiteful: pe dracia aia pt pisici am dat 300 euro...si cat despre vanat...fiecare vara am probleme...adun la 2-3 saptamani de sub terasa punga plina cu ciori moarte..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
waw... ce topic de mare angajament ! :blink:

sigur ca da, mai mult ... cred ca suntem monitorizati de zeul pisicilor ! :spiteful:

neh ... s'a demonstrat stiintific ca n'are decat o viata :doh:

ne lasa mesaje scrise (sms) , doar ca nu stim noi sa le citim :o:

:tease: Raul, te rog frumos sa nu fi invidios pe topicul meu de mare angajament!E la fel de bun ca oricare altul. :crazy:

 

Cum citim mesajele sms ? Cunosti pisiceasca?

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cand nu sunt acasa ai mei dorm ... stiu asta cu siguranta pentru ca atunci cand ma intorc ii gasesc cu ochii lipiti de somn si ametiti ... aud usa si se trezesc dintr-un reflex, vin la pupaciala si in cateva minute dupa ce se dezmeticesc incepe scandalu ... ala micu sare pe ala mare , ala mare da cu laba si tot asa ... si ... mai e o faza cand sunt singuri toata ziua si dupa ce se satura de somn ii gasesc cu tv-ul aprins :soc: de plictiseala cred ca se joaca cu telecomanda ... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×