Sari la conținut
Forum Roportal
eddy1973

cum isi bate joc un cioban de un mare star al romaniei

Postări Recomandate

Declaratiile lui Gigi Becali, prin care practic il desfiinteaza pe antrenorul Gica Hagi.

 

"DACA NU MA ASCULTA HAGI, PRIMA DATA: IA BANII PE UN AN DE ZILE SI PLEACA TATA!"

 

"DACA NU IL BAGA PE MIREL FUNDAS LA MARCAJ, TREBUIE SA PLECE SI CU ASTA BASTA. DACA ERA ALTUL... DAR ORICINE AR FI... CU ASTA BASTA"

 

"DACA NU ERA NASUL MEU NU SE MAI INTORCEA CU ECHIPA LA BUCURESTI"

 

"I-AM CERUT SI EU CEVA LUI HAGI, SA-L BAGE PE RADOI CENTRAL. VREAU SA FIU RESPECTAT. SINT BANII MEI, E VIATA MEA! DACA IL BAGA PE RADOI FUNDAS NU SE INTIMPLAU TOATE ASTEA!"

 

"A FACUT DIN STEAUA O SALATA DE VINETE! DACA NU FACI CE ITI ZIC EU, LASA-MA TATA CU SARACIA MEA"

 

"EU VREAU SA IMI DEA HAGI EXPLICATII CUM IMI DADEA OLI. DACA EU ZIC CA OVIDIU PETRE JOACA PRECUM UN CEAS SI TU URMATORUL MECI NU IL BAGI DELOC, CE INSEAMNA? ACOLO IL VREAU, ACOLO IL BAGI?"

 

"LA MECIUL CU BATE BORISOV O SA II FAC CA BERLUSCONI: PAC, ASTA E ECHIPA! I-O DAU PE HIRTIE. ROLUL LUI HAGI? NU STIU SI NU MA INTERESEAZA"

sursa gazeta sporturilor,prosport si alte jurnale...

Editat de torquemada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...io zic ca are dreptate ..Becali .. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

are licenta pro de ii dai dreptate?sau cate clase are...?! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
are licenta pro de ii dai dreptate?sau cate clase are...?! :D

..acum zii tu ..ca nu ai face la fel ..daca ar fi vorba de banii tai ? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..acum zii tu ..ca nu ai face la fel ..daca ar fi vorba de banii tai ? :doh:

NU! as aduce un antrenor adevarat nu pe hagi care e pe linga care si antrenor..ca fotbalist respectul meu total

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
NU! as aduce un antrenor adevarat nu pe hagi care e pe linga care si antrenor..ca fotbalist respectul meu total

..mda ..aia cu antrenorul..cam ai dreptate .:doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Io l-am iubit ... ca fotbalist! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Io l-am iubit ... ca fotbalist! :doh:

Hagi avea calităţi ca fotbalist, dar a avut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Declaratiile lui Gigi Becali, prin care practic il desfiinteaza pe antrenorul Gica Hagi.

 

A cui e echipa : a lui Becali sau a lui Hagi ? Tu nu ai dori să faci orice doreşti

Editat de lupini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nush ce sa zic... A fost un mare fotbalist. Foarte mare. Eu nu pot sa uit asta de fiecare data cand vad ce gafe majore face ca antrenor... ca face gramada. In acest campionat, insa...ziceti si voi, care antrenor ar fi luat decizii mai bune in situatia actuala in care echipa merge prost? Cred ca a luat pana acum deciziile optime. In meciu cu CFR mi s-a parut ca Steaua a jucat ... "precis" in conditiile date.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×