Sari la conținut
Forum Roportal
bee bee

Umflatura in interiorul posteriorului

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am descoperi acum doua zile o umflatura in interiorul posteriorului imi puteti sp va rog ce sa fac..imi este frica sa merg deocamdata la doctor daca este ceva grav.. as vrea sa imi spuneti voi ceva prima oara.;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa nu mai astepti si sa te duci la un consult!!!

Indiferent de rezultat mai faci unul la o alta clinica pentru ca doar traim in Romania!!!

Bafta si nu uita ca iti tinem pumnii! ;)

Editat de florin_symi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am descoperi acum doua zile o umflatura in interiorul posteriorului imi puteti sp va rog ce sa fac..imi este frica sa merg deocamdata la doctor daca este ceva grav.. as vrea sa imi spuneti voi ceva prima oara.;)

Exista doua posibilitati: sa ai ceva minor si medicul sa te trateze sau sa ai ceva grav si medicul sa incerce sa te trateze. Daca ai ceva minor e bine. Daca ai ceva grav exista doua posibilitati: sa te faci bine sau sa mori. Daca te faci bine e in regula (probabil ca cu cat te duci mai repede chestia grava se trateaza mai rapid), daca nu te faci bine si mori...exista doua posibilitati: sa ajungi in rai sau sa ajungi in iad. Daca ajungi in rai e bine dar daca ajungi in iad e si mai bine. De ce? Fiindca o sa te intalnesti probabil cu toti prietenii tai si o sa petreceti non-stop. Asa ca nu-ti mai face griji ca nu ai de ce. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am descoperi acum doua zile o umflatura in interiorul posteriorului imi puteti sp va rog ce sa fac..imi este frica sa merg deocamdata la doctor daca este ceva grav.. as vrea sa imi spuneti voi ceva prima oara.:yes:

 

Poate fi un furuncul...si sa'l tratezi cu un unguent special. Da si tu mai multe detalii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate fi un furuncul...si sa'l tratezi cu un unguent special. Da si tu mai multe detalii.

este ca o besica asa..deasupra de anus ma intelegi....si cand stau jos am asa ca o furnicatura..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
este ca o besica asa..deasupra de anus ma intelegi....si cand stau jos am asa ca o furnicatura..

Mmm poate sunt hemoroizi. Te doare, te ustura? Daca sunt hemoroizi sunt unguente si supozitoare speciale si trebuie sa te speli des.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai ma mananca putin si ma ustura cateodata. poti sa imi dai o denumire de unguent plss:)

 

mai esti tare :o: :P :tease: :doh: :P

du-te la un proctolog...nu mai sta si astepta sa-ti dea cineva retzete pe forum...

poate fi un furuncul...si este destul de cacacioasa treaba...este o zona destul de sensibila si mai mereu umeda ;)

Pana luni cumpara de la farmacie un unguent de galbenele...nu face nimic rau..."calendulae" se numeste...( galbenele in latina)...si luni,,,fuga marsh la doctor..sa nu ajungi sa dormi pe burta cu prosopul rece intre.... ;) :x: :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×