Salt la continut

Fotografie
* * * - - 1 voturi

Ma inseala sau sunt decat obsedata?!?!?!

• Te rog sa te conectezi pentru a raspunde
76 replici la acest subiect

#1 Aleinad Anad

Aleinad Anad

Lalea

• Full Members
  • StricaStricaStrica
  • 192 mesaje

Scris 09 August 2007 - 01:55 PM

De cand a plecat ... chiar daca tinem legatura la telefon eu simt ca e altcineva la mijloc...exact acea buna prietena de care stiu si intamplator care avea comm de la el f siropoase...
Simt ca ceva nu e bn si simt ca nu e decat prietenie...
Ce sa fac???Nu am dovezi, decat intuitia feminina...ma puteti considera nebuna dar pun mare pret pe ce simt...
  • 0

Ultima colectie! Noile implanturi Allergan BRST

#2 Ravl

Ravl

simplu

• Gold Member
  • StricaStricaStricaStricaStricaStrica
  • 13885 mesaje

Scris 09 August 2007 - 01:57 PM

si ai motive sa'l banui sau doar lasi imaginatie sa'ti zburde ? :P
  • 0

#3 Andruta*

Andruta*

miss tache

• Gold Member
  • 6529 mesaje

Scris 09 August 2007 - 01:57 PM

Daca intuitita iti spune ca te inseala,cred ca ai dreptate. Cand o femeie simte,simte si gata. N-ai ce face.
Pe de alta parte,poti fi putin paranoica,dar mai bine ar fi sa studiezi atent situatia si felul in care se comporta el..de la distanta e mai greu sa manevrezi lucrurile in favoarea ta,dar nu e imposibil daca iti cunosti partenerul...

Treci la cercetari...
  • 0

#4 Fluturel

Fluturel

Kwisatz Haderach

• Silver Member
  • 4699 mesaje

Scris 09 August 2007 - 01:58 PM

Dana ... deci intuitia feminina e un mit. Uite de exemplu potul de la Loto, pe care nimeni nu l-a castigat si in Romania sunt mult mai multe femei decat barbati. Deci asa si cu inselatul. E un mit. Barbatul tau nu insala pe nimeni.

Numai bine !
  • 0

#5 Aleinad Anad

Aleinad Anad

Lalea

• Full Members
  • StricaStricaStrica
  • 192 mesaje

Scris 09 August 2007 - 02:01 PM

Am aceasca banuiala de cand am vazut niste comm pe hi5 de la el pt ea... "i miss you" "imi e dor de tine" "tiam spus ca ai ochi frumosi?" ...de atunci aceasca buna prietena a lui imi displace...si mai ales ca acum el e cu ea acolo unde e el in vacanta ma inebuneste...
Cu mine nu a ales sa stea in bucuresti...
Situatie...aseara cand lam sunat era cu ea...acolo ploua...si aveau o sg umbrela...eu vb cu el la telefon si idioata aia completa ce zicea el...de parca mar cunoaste ?!?!?!
E ciudat...nu stiu ce sa fac... :P :P
  • 0

#6 Andruta*

Andruta*

miss tache

• Gold Member
  • 6529 mesaje

Scris 09 August 2007 - 02:02 PM

Am aceasca banuiala de cand am vazut niste comm pe hi5 de la el pt ea... "i miss you" "imi e dor de tine" "tiam spus ca ai ochi frumosi?" ...de atunci aceasca buna prietena a lui imi displace...si mai ales ca acum el e cu ea acolo unde e el in vacanta ma inebuneste...
Situatie...aseara cand lam sunat era cu ea...acolo ploua...si aveau o sg umbrela...eu vb cu el la telefon si idioata aia completa ce zicea el...de parca mar cunoaste ?!?!?!
E ciudat...nu stiu ce sa fac... :P :P

Ah,as matura cu ei pe jos...asta e umilinta! Te inseala,clar!

Aceast mesaj a fost editat de J0': 09 August 2007 - 09:46 PM

• 0

#7 Ravl

Ravl

simplu

• Gold Member
  • 13885 mesaje

Scris 09 August 2007 - 02:04 PM

...si mai ales ca acum el e cu ea acolo unde e el in vacanta ma inebuneste...

saracu' ... cred ca plecarea lui in vacanta, departarea de tine, i'a luat mintiile ... . :P

apropo, de ce n'ati plecat impreuna ?!

Aceast mesaj a fost editat de Ravl: 09 August 2007 - 02:05 PM

• 0

#8 Andruta*

Andruta*

miss tache

• Gold Member
  • 6529 mesaje

Scris 09 August 2007 - 02:05 PM

saracu' ... cred ca plecarea lui in vacanta, departarea de tine, i'a luat mintiile ... . :P

apropo, de ce n'ati plecat impreuna ?!

N-auzi ca a vrut sa plece cu ...amica?
  • 0

#9 Inger Sedat

Inger Sedat

Pustiu...

• Advanced Member
  • 1175 mesaje

Scris 09 August 2007 - 02:07 PM

Dana, comm alea de care zici is lipsite de importanta, ce, tu nu glumesti cu persoane de secs opus? asa i'am facut si eu un show tot din cauza la niste comm, aiurea... atunci am inceput eu sa inteleg de ce se oftical el ca eu vb nu'sh cum cu unu' si cu altu...desi pentru mine erau doar glume...
Daca tu simti ca el te iubeste, su ca este sincer, nu'ti mai face griji degeaba. Sau poate totusi, ii zici lui ce te framanta, si asa te mai linistesti tu :P
Numai bine si...IUBITI'VA MULT :P

Aceast mesaj a fost editat de J0': 09 August 2007 - 09:47 PM

• 0

#10 K0ntr0VerSy

K0ntr0VerSy

• Gold Member
  • 9828 mesaje

Scris 09 August 2007 - 02:07 PM

De cand a plecat ... chiar daca tinem legatura la telefon eu simt ca e altcineva la mijloc...exact acea buna prietena de care stiu si intamplator care avea comm de la el f siropoase...
Simt ca ceva nu e bn si simt ca nu e decat prietenie...
Ce sa fac???Nu am dovezi, decat intuitia feminina...ma puteti considera nebuna dar pun mare pret pe ce simt...

Da, te inseala.
  • 0