Sari la conținut
Forum Roportal
Aleinad Anad

Ma inseala sau sunt decat obsedata?!?!?!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De cand a plecat ... chiar daca tinem legatura la telefon eu simt ca e altcineva la mijloc...exact acea buna prietena de care stiu si intamplator care avea comm de la el f siropoase...

Simt ca ceva nu e bn si simt ca nu e decat prietenie...

Ce sa fac???Nu am dovezi, decat intuitia feminina...ma puteti considera nebuna dar pun mare pret pe ce simt...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si ai motive sa'l banui sau doar lasi imaginatie sa'ti zburde ? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca intuitita iti spune ca te inseala,cred ca ai dreptate. Cand o femeie simte,simte si gata. N-ai ce face.

Pe de alta parte,poti fi putin paranoica,dar mai bine ar fi sa studiezi atent situatia si felul in care se comporta el..de la distanta e mai greu sa manevrezi lucrurile in favoarea ta,dar nu e imposibil daca iti cunosti partenerul...

 

Treci la cercetari...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dana ... deci intuitia feminina e un mit. Uite de exemplu potul de la Loto, pe care nimeni nu l-a castigat si in Romania sunt mult mai multe femei decat barbati. Deci asa si cu inselatul. E un mit. Barbatul tau nu insala pe nimeni.

 

Numai bine !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am aceasca banuiala de cand am vazut niste comm pe hi5 de la el pt ea... "i miss you" "imi e dor de tine" "tiam spus ca ai ochi frumosi?" ...de atunci aceasca buna prietena a lui imi displace...si mai ales ca acum el e cu ea acolo unde e el in vacanta ma inebuneste...

Cu mine nu a ales sa stea in bucuresti...

Situatie...aseara cand lam sunat era cu ea...acolo ploua...si aveau o sg umbrela...eu vb cu el la telefon si idioata aia completa ce zicea el...de parca mar cunoaste ?!?!?!

E ciudat...nu stiu ce sa fac... :P :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am aceasca banuiala de cand am vazut niste comm pe hi5 de la el pt ea... "i miss you" "imi e dor de tine" "tiam spus ca ai ochi frumosi?" ...de atunci aceasca buna prietena a lui imi displace...si mai ales ca acum el e cu ea acolo unde e el in vacanta ma inebuneste...

Cu mine nu a ales sa stea in bucuresti...

Situatie...aseara cand lam sunat era cu ea...acolo ploua...si aveau o sg umbrela...eu vb cu el la telefon si idioata aia completa ce zicea el...de parca mar cunoaste ?!?!?!

E ciudat...nu stiu ce sa fac... :P :P

Ah,as matura cu ei pe jos...asta e umilinta! Te inseala,clar!

Editat de J0'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...si mai ales ca acum el e cu ea acolo unde e el in vacanta ma inebuneste...

Cu mine nu a ales sa stea in bucuresti...

 

saracu' ... cred ca plecarea lui in vacanta, departarea de tine, i'a luat mintiile ... . :P

 

apropo, de ce n'ati plecat impreuna ?!

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
saracu' ... cred ca plecarea lui in vacanta, departarea de tine, i'a luat mintiile ... . :P

 

apropo, de ce n'ati plecat impreuna ?!

N-auzi ca a vrut sa plece cu ...amica?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dana, comm alea de care zici is lipsite de importanta, ce, tu nu glumesti cu persoane de secs opus? asa i'am facut si eu un show tot din cauza la niste comm, aiurea... atunci am inceput eu sa inteleg de ce se oftical el ca eu vb nu'sh cum cu unu' si cu altu...desi pentru mine erau doar glume...

Daca tu simti ca el te iubeste, su ca este sincer, nu'ti mai face griji degeaba. Sau poate totusi, ii zici lui ce te framanta, si asa te mai linistesti tu :P

Numai bine si...IUBITI'VA MULT :P

Editat de J0'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De cand a plecat ... chiar daca tinem legatura la telefon eu simt ca e altcineva la mijloc...exact acea buna prietena de care stiu si intamplator care avea comm de la el f siropoase...

Simt ca ceva nu e bn si simt ca nu e decat prietenie...

Ce sa fac???Nu am dovezi, decat intuitia feminina...ma puteti considera nebuna dar pun mare pret pe ce simt...

Da, te inseala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×