Sari la conținut
Forum Roportal
Alethia

Desene animate, frumoase si linistite

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sa ne bucuram ca inca predomina asa ceva: Familia Flinstone, Familia Jetsons, Scooby Doo, Shaggy si Scooby fac echipa, toate desenele animate de pe Minimax, exceptand Jane si Dragonul, Clubul lui Mickey Mouse difuzat de TVR 1 in cursul saptamanii a 13.30 , Brandy si Mustacila, difuzat tot de TVR 1 dar in weekend la ora 8.30.

 

Astept si alte nominalizari facute de voi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa ne bucuram ca inca predomina asa ceva: Familia Flinstone, Familia Jetsons, Scooby Doo, Shaggy si Scooby fac echipa, toate desenele animate de pe Minimax, exceptand Jane si Dragonul, Clubul lui Mickey Mouse difuzat de TVR 1 in cursul saptamanii a 13.30 , Brandy si Mustacila, difuzat tot de TVR 1 dar in weekend la ora 8.30.

 

Astept si alte nominalizari facute de voi.

ce tampenie e aia cu Mickey Mouse :cheer: plin de retardati pe acolo :cheer: probabil acum cativa ani as fi zis altceva , but c'mon , e chiar naspa... tu ai 21 de ani si te uiti la Mickey Mouse? :yahoo: :lol:

nu pot sa suport desenele animate care duc asa intro fericire retardata de zici ca i-o luat de la spitalul 9

Editat de Mahtan Elendil

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Weekend-ul asta am fost imobilizata de o insolatie suparata si, plictista de calculator, m-am mutat la TV. Unde, din intamplare, am dat peste Brandy si Mustacila mai sus mentionati - si chiar mi-au placut! :cheer: M-au amuzat, dar au avut si bucatica aceea educativa :dance4: necesara oricarui desen animat pentru copii (sau nu :cheer:).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt inebuniiiiiiiit dupa desene animate !!

Imi plac la nebuniee !! ;) :hi:

 

Si mai noi.....sunt super animatiile care tot apar 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt inebuniiiiiiiit dupa desene animate !!

Imi plac la nebuniee !! :beee: 8)

 

Si mai noi.....sunt super animatiile care tot apar :P

 

 

ai vazut madagascar? super ....as vrea ca ....animalele sa numai fie puse in custi si .....sa li se dea ....un spatiu relativ asemanator ......mediului din care provin .....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daaa. l-am vazut de 3 ori ! 8))

 

"Just smile and wave boys, just smile and wave !" :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am privit si Madagascar si Ice Age. Mi-au placut. Insa inca nu am vazut Ice Age 2.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×