Sari la conținut
Forum Roportal
Andrei

In sfarsit avem si noi o masina

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Noua Dacia Logan e prima masina romanaeasca, dupa parerea mea care arata si merge ca o masina. sa-ar putea ca uzina Dacia sa dea lovitura cu acest model.

Speram sa mai vedem astfel de modele create, macar partial, de romani.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu astept sa vad modelul pe viu. Una e la televizor si in poze si alta este in realitate.

Rezultatul este bun cu toate ca pretul a mai crescut putin: din cate am inteles la 5000 nu iti ofera nici macar servo iar pentru modelul cu toate dotarile platesti 8000 cam cat o masina second poate chiar cu mai multe dotari.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca o sa putem sa o testam dar mai trebuie sa asteptam cateva luni.

 

9 septembrie. Aceasta este ziua oficiala cind va fi lansata Dacia Logan pe piata noastra. “Va fi o actiune a portilor deschise de o amploare nemaintilnita in Romania”, a declarat Jacques Abot, directorul comercial de la Automobile Dacia, in ultima editie a emisiunii radio “Auto Club ProFM”. Incepind din acea zi, fiecare roman interesat de Logan va putea vedea si testa masina la oricare dintre concesionarii Dacia.

 

Articolul complet in Evenimentul Zilei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

astept sasi ia cineva una sa o vad sa fac o tura cu ea. ce zic aia la televizor nu ma incalzeste

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea ca dacia a dat lovitura incepand cu dacia solenta care seamana fff bine cu loganul ii adevarat ca si solenta are cateva defecte care cred ca au fost rezolvate odata cu lansarea dacia logan :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

prin aceasta colaboarare sia mai ridicat si dacia nivelul. cred ca si pretul este destul de bun 5000 de euro dar este modelul standard.

celelalte optiuni care sunt destul de necesare cam costa.

:dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aia de la AutoExpert sunt de acord cu tine, dar oare asa sa fie? Nu o sa mai fie valabil bancu cu pisica care o inchizi in dacia si dispare pana a doua zi?

Eu am intrat pe www.autoexpert.ro si am gasit un DOSAR DACIA LOGAN destul de bine facut si detaliat...dar inca mai am dubii.

Vreau sa imi iau DACIA LOGAN...oare fac bine?

I-am intrebat si pe cei de la AutoExpert, care dupa mine sunt cei mai tari in tehnica din presa auto si mi-au zis sa mai astept.

DOSARUL este la www.autoexpert.ro la rubricile revistei...daca aveti un sfat si pentru mine astept.

 

:roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

....recitem ce sa scris la acest topic.... :pee si astazi sunt peste tot aceste masini...in cateva zile vor fi parte din normalitate...dar ce voiam sa va impartasesc este o replica a unui posesor...."visul romanului de avea o masina cu portbagaj mare sa realizat....am o masina asa cum mi-am dorit !"

de'...o fi stiind el ceva :winca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×