Sari la conținut
Forum Roportal
Ivanna

Inainte se ingrijea mai mult

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

La o discutie in 3 cu mine,un prieten de-al lui si el..la un suc,o bere si o gluma..din vorba in vorba..ca ei nu se jeneaza de mine sa vorbeasca..A scapat o vorba de genul : Inainte ma epilam mai des intr-o anumita zona.

 

 

Eu am ramas cam asa :)

De cand e cu mine nu s-a prea omorat dupa asta.

Dupa...l-am intrebat daca cumva in fostele relatii se ingrijea mai des si cu mine o face mai putin.

Si a zis : Da,atunci ma obisnuisem asa.

 

 

Buuun,dar de ce face asta ca eu nu pot sa inteleg??

Eu nu stau niciodata neepliata.El de acum nu se mai ingrijeste atat de mult ca si in fosta lui relatia ..sau ca si in prima relatie din lic..unde am inteles ca a excelat !

Exista vreo explicatie ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poate pt considera ca tu te multumesti si cu atit, sau poate ca nu meriti mai mult! Ori ca trebuie sa il accepti asa cum e....

cine stie ce e in capul lui.......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fiecare intre noi ne lasam pe-o ureche la un moment dat ...de lene, de lipsa de chef...de ... degeaba :o:

 

it happents...asta nu inseam ca daca nu m-am ras 2 zile ...nu-l mai iubesc :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

adica tu vrei sa-i pese mascului de chestii d-astea minore. eu zic ca daca ai fi o fata serioasa ar trebui sa-l rogi frumos sa te lase sa-l epilezi tu. si sa primesti si bataie pentru asta, evident.

cate sentimente cata iubire, o Doamne Dumnezeule, doar sentimente inaltatoare intr oamenii astia. :cheer: :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La o discutie in 3 cu mine,un prieten de-al lui si el..la un suc,o bere si o gluma..din vorba in vorba..ca ei nu se jeneaza de mine sa vorbeasca..A scapat o vorba de genul : Inainte ma epilam mai des intr-o anumita zona.

Eu am ramas cam asa :cheer:

De cand e cu mine nu s-a prea omorat dupa asta.

Dupa...l-am intrebat daca cumva in fostele relatii se ingrijea mai des si cu mine o face mai putin.

Si a zis : Da,atunci ma obisnuisem asa.

Buuun,dar de ce face asta ca eu nu pot sa inteleg??

Eu nu stau niciodata neepliata.El de acum nu se mai ingrijeste atat de mult ca si in fosta lui relatia ..sau ca si in prima relatie din lic..unde am inteles ca a excelat !

Exista vreo explicatie ?

 

Epilatul este o problema intima a fiecaruia .

Iubirea , este o problema a amandoura . Daca te deranjeaza atat de mult ce se-ntampla de ce nu incerci sa ai o discutie cu el ?

Aici cel mult se poate transforma subiectul intr-un alt motiv de mistouri si problema ta tot nerezolvata ramane . Eu cel putin asa gandesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La o discutie in 3 cu mine,un prieten de-al lui si el..la un suc,o bere si o gluma..din vorba in vorba..ca ei nu se jeneaza de mine sa vorbeasca..A scapat o vorba de genul : Inainte ma epilam mai des intr-o anumita zona.

Eu am ramas cam asa :cheer:

De cand e cu mine nu s-a prea omorat dupa asta.

Dupa...l-am intrebat daca cumva in fostele relatii se ingrijea mai des si cu mine o face mai putin.

Si a zis : Da,atunci ma obisnuisem asa.

Buuun,dar de ce face asta ca eu nu pot sa inteleg??

Eu nu stau niciodata neepliata.El de acum nu se mai ingrijeste atat de mult ca si in fosta lui relatia ..sau ca si in prima relatie din lic..unde am inteles ca a excelat !

Exista vreo explicatie ?

 

 

In ce a excelat?

 

Da, ar fi o explicatie...e posibil ca tu sa pari mai putin pretentioasa vis-a-vis de el si sa nu simta nevia sa-ti demonstreze ceva...sau poate voi 2 va vedeti mult mai des decat se vedeau el cu ea. (una e sa plece fiecare de la mama lui de acasa si alta e sa stati impreuna...barbatii se obisnuiesc repede sa nu mai faca niste lucruri).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa fie cum ziceti voi.Pe mine m-a deranjat chestia asta din cauza ca am simtit ca eu nu as conta atat de mult ca celelalte.

Nu sunt singura femeie cu care a locuit,de aceea nu prea inteleg schimbarea. :cheer:

 

Si apropo de pretentii,el chiar mi-a zis ca sunt cea mai pretentioasa femeie cu care a fost si totusi....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sper sa fie cum ziceti voi.Pe mine m-a deranjat chestia asta din cauza ca am simtit ca eu nu as conta atat de mult ca celelalte.

Nu sunt singura femeie cu care a locuit,de aceea nu prea inteleg schimbarea. :cheer:

 

Si apropo de pretentii,el chiar mi-a zis ca sunt cea mai pretentioasa femeie cu care a fost si totusi....

 

 

tu te ingrijesti pt tine sau pt un barbat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu pt mine,dar el ... ? :cheer:

 

 

Probabil nu avem relatia care sa il mai tina in priza sau nu stiu de ce nu mai simte nevoia.Pt ca eu,sunt la fel ca la inceput.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu pt mine,dar el ... ? :cheer:

Probabil nu avem relatia care sa il mai tina in priza sau nu stiu de ce nu mai simte nevoia.Pt ca eu,sunt la fel ca la inceput.

 

 

atunci si el tot pt el, deci nu te mai framanta, nu e vina ta.

 

spune-i ca-l vrei epilat si apoi vezi ce se intampla.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×