Sari la conținut
Forum Roportal
Deneyra

cum ii dau papucii fara sa-l ranesc?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pls help me.. sunt cu un tip... care ma iubeste... dar eu m-am cam plictisit de el.... Ma sufoca incercand sa-mi demonstreze ca tine la mine si ca nu vrea sa ma piarda... Vreau sa luam o pauza sau sa ne despartim definitiv... dar imi e frica sa-i zic.. tin la el... nu vreau sa il fac sa sufere. Aveti idei cum si ce sa-i zic sau sa fac?

 

 

 

 

 

 

Te rog sa nu mai postezi cu "k". Multumesc.

Editat de nightwish

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

simplu ,ii spui adevarul .....doare, dar daca-l tii de prost langa tine e si mai ...dureros .... :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ii spui ca nu-l mai iubesti...nu-l lasa sa viseze, mai rau ii faci. Ii spui, il doare, ii trece...simplu, nu? Pentru mine, da....pentru tine, nu :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Spune-i ca te-ai indragostit de o femeie . :jester:

da ,da ..cel mai bine ..:o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gandeste-te bine inainte sa faci o miscare gresita.Zi-i ca vrei o pauza,iar in timpul asta incearca sa iti dai seama daca tii la el.Probabil va fi o pauza mare.La mine a tinut 4 luni,dar nu mai pot face nimic acum.Nu-i zi ca vrei sa te desparti de el.Daca in ''pauza'' asta iti va lipsi, te poti intoarce la el.Daca nu, zi-i ca nu mai are rost sa aveti o relatie, dar ramaneti amici.

 

Succes! :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pls help me.. sunt cu un tip... care ma iubeste... dar eu m-am cam plictisit de el.... Ma sufoca incercand sa-mi demonstreze ca tine la mine si ca nu vrea sa ma piarda... Vreau sa luam o pauza sau sa ne despartim definitiv... dar imi e frica sa-i zic.. tin la el... nu vreau sa il fac sa sufere. Aveti idei cum si ce sa-i zic sau sa fac?

Daca te iubeste, o sa-l ranesti oricum. Zi-i adevarul si...asta e...asa se caleste omul in viata. O sa sufere si o sa-i treaca. Daca nu e vreun fatalau. :D

Editat de nightwish

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul doare,dar cred ca mai tarziu iti va multumi ca nu l-ai tinut langa tine pe post de marioneta. So,spune-i in fata,e calea cea mai complicata,dar cea mai onorabila... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Merci mult... cred ca cel mai bine ar fi sa ii zic sa luam o pauza... si apoi daca ii simt lipsa... o sa continuam.... daca nu.. ii zic adevarul.. Asta e... nu are rost sa sufar si eu.. ca stau langa el.. si nu mai simt nimic.. si el... ca nu mai sunt ca inainte :D

Spune-i ca te-ai indragostit de o femeie . :plane:

Daca ii zic asta.. o sa ma doreasca si mai mult :blink:) E fantezia multor baieti... sa stea cu o fata bisexuala, poate chiar m-ar ruga sa i-o prezint si sa iesim toti 3 :D =))

 

 

 

 

 

Te rog sa nu mai postezi cu "k". Multumesc.

Editat de nightwish

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Merci mult... cred ca cel mai bine ar fi sa ii zic sa luam o pauza... si apoi daca ii simt lipsa... o sa continuam.... daca nu.. ii zic adevarul.. Asta e... nu are rost sa sufar si eu.. ca stau langa el.. si nu mai simt nimic.. si el... ca nu mai sunt ca inainte :blink:

 

...Cred ca asa e cel mai bine, sa vezi daca chiar ii simti lipsa, pentru ca e foarte probabil sa se intample acest lucru, iar alt lucru ce ar putea aparea in cazul in care ai fi impreuna cu altcineva, sa incepi sa te gandesti la el.

Editat de Cristian Juan

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca ii zic asta.. o sa ma doreasca si mai mult :P) E fantezia multor baieti... sa stea cu o fata bisexuala, poate chiar m-ar ruga sa i-o prezint si sa iesim toti 3 :blink: =))

Te rog sa nu mai postezi cu "k". Multumesc.

 

Nu cred ca e fantezia multor baieti sa stea cu o fata bisexuala, asta e mai mult o legenda, o idee preconceputa. Asta suna la fel ca si in cazul vostru, daca prietenul tau ar fi bisexual, ai avea o fantezie in trei ? Nu cred.

 

Asadar, spune-i sa nu va mai vedeti deloc, daca zici ca te-ai plictisit de el. Crezi ca peste ceva timp va fi mai interesant ? Omul nu se schimba prea usor. Fiecare are tabieturile, programul lui, fiecare e programat in felul sau. Ideea e ca ori corespunzi ori ba, fara cale de mijloc. O relatie nu trebuie sa fie in nici un caz, o chestie de genul, cine e "martirul" ? Nu-ti mai place, fa-l sa zboare, sunt 6 miliarde de oameni pe planeta asta, de ce sa te insotesti cu cineva care nu-ti face placere ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×