Sari la conținut
Forum Roportal
Sweet  Ang3l

Ce ziceti

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nush poate s-a mai scris...imi cer scuze daca s-a mai scris dar eu in cautat nu am gasit..Ce parere aveti de cei care au sotii si ei stau la fotbal iar intre timp sotia sta si spala pe jos ,vasele si se mai trezeste si el din cand in cand sa ii zica adu-mi o bere :doh: mi se pare aiurea :D

Editat de Sweet Ang3l

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic asa: astia pe urma fac sex? Si berea vrea sa fie lubrifiant? ...parca, scuze, dar nu are legatura cu sex behaviour......

On topic....da, este aiurea.

Ea de ce spala vasele pe jos?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu zic asa: astia pe urma fac sex? Si berea vrea sa fie lubrifiant? ...parca, scuze, dar nu are legatura cu sex behaviour......

On topic....da, este aiurea.

Ea de ce spala vasele pe jos?

nuuu..ei tocmai facusera sex, iar el obosit ii aduce aminte ca nu a spalat vasele si rufele ..si epuizat de atata munca voluntara ii spune sa ii dea o bere .. :P

merge ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nuuu..ei tocmai facusera sex, iar el obosit ii aduce aminte ca nu a spalat vasele si rufele ..si epuizat de atata munca voluntara ii spune sa ii dea o bere .. :crazy:

merge ?

Da , Laure, dar pe jos? NU e plin de microbi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nush poate s-a mai scris...imi cer scuze daca s-a mai scris dar eu in cautat nu am gasit..Ce parere aveti de cei care au sotii si ei stau la fotbal iar intre timp sotia sta si spala pe jos ,vasele si se mai trezeste si el din cand in cand sa ii zica adu-mi o bere :crazy: mi se pare aiurea ;)

 

 

cine o pune sa spele pe jos,vasele .....s-a inventat ghiveta ...:o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.

Ea de ce spala vasele pe jos?

 

 

E un scenariu numa' bun pt sex, de fapt!

Eu inteleg asa: intr-o casa s-au strans mai multe cupluri, barbatii se uita la un fotbal cu pamela anderson si mingile ei, se mangaie unu' pe altu' pe bere, in timp ce nevestele lor stau imbracate numa'n portjartier in 4 labe pe jos, facandu-se ca-si matura podeaua una alteia! :crazy:

Editat de diclona

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nush poate s-a mai scris...imi cer scuze daca s-a mai scris dar eu in cautat nu am gasit..Ce parere aveti de cei care au sotii si ei stau la fotbal iar intre timp sotia sta si spala pe jos ,vasele si se mai trezeste si el din cand in cand sa ii zica adu-mi o bere :crazy: mi se pare aiurea ;)
Pai cine-i prostu' aici? Barbatul care se distreaza sau femeia care slugareste? :o: Eu zic ca fraierul e cel care accepta situatia jenibila... I-as plesni 2 facaletze peste poponet,apoi am bea o bere impreuna si l-as trimite la culcare...iar a doua zi l-as pune sa semneze actele :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nush poate s-a mai scris...imi cer scuze daca s-a mai scris dar eu in cautat nu am gasit..Ce parere aveti de cei care au sotii si ei stau la fotbal iar intre timp sotia sta si spala pe jos ,vasele si se mai trezeste si el din cand in cand sa ii zica adu-mi o bere :crazy: mi se pare aiurea ;)

De stat la fotbal nu poate sa nu stea -mai ales daca e un meci important -dar pe femeie cine o pune sa spele chiar in timpul meciului?Sa atepte fluierul final si pe urma ...spala impreuna si gata.

Editat de SeqenenreTao

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De stat la fotbal nu poate sa nu stea -mai ales daca e un meci important -dar pe femeie cine o pune sa spele chiar in timpul meciului?Sa atepte fluierul final si pe urma ...spala impreuna si gata.

 

 

pe jos ? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×