Sari la conținut
Forum Roportal
cici2007

Dividente sif transilvania

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

va rog frumos cine ma poate ajuta cu un respuns la urmatoarea intrebare ce se intimpla cu dividendele de la sif transilvania neincasaea de mai multi ani deoarece actiunile apartin unei persoane decedate si nu s a facut succesiunea se transforma in alte actiuni sau pot fi incasate dupa ce sa face succesiunea ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
va rog frumos cine ma poate ajuta cu un respuns la urmatoarea intrebare ce se intimpla cu dividendele de la sif transilvania neincasaea de mai multi ani deoarece actiunile apartin unei persoane decedate si nu s a facut succesiunea se transforma in alte actiuni sau pot fi incasate dupa ce sa face succesiunea ?

 

Singura solutie este de a accesa pe internet urmatoarea adresa http://www.transif.ro/romana/index.html si acolo la rubrica de mesaje se lamureste problema.

SUCCES! :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
va rog frumos cine ma poate ajuta cu un respuns la urmatoarea intrebare ce se intimpla cu dividendele de la sif transilvania neincasaea de mai multi ani deoarece actiunile apartin unei persoane decedate si nu s a facut succesiunea se transforma in alte actiuni sau pot fi incasate dupa ce sa face succesiunea ?

 

la fel am si eu o situatie...am facut succesiunea prin judecatorie

 

actiunile sunt estimate acum doar la vreo 30 mil ...dar vom vedea, ne mai informam :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×