Sari la conținut
Forum Roportal
^_^princess^_^

Ce parere avetzi despre emo style?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mai e un topic despre emo.aici.

 

Daca te referi exclusiv la tunsoare, imi provoaca repulsie.toti emosii stau cu parul in ochi (acest lucru provocand ceva probleme) doar pt ''a fi cool/la moda''.Plus ca trebuie sa umblii cu gelul dupa tine. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie nu-mi place deloc..la unii le sta oribil ;) ...si sunt toti la fel ... bleachhh... ce m-am saturat de moda asta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hai s pun o poza cu tunsoarea mea :D :cheer:mda... mie imi sta bine ;) :D :oops:

mai e un topic despre emo.aici.Daca te referi exclusiv la tunsoare, imi provoaca repulsie.toti emosii stau cu parul in ochi (acest lucru provocand ceva probleme) doar pt ''a fi cool/la moda''.Plus ca trebuie sa umblii cu gelul dupa tine. :D
mai e un topic ..dar despre muzica emo...eu vb de stilul emo...tutusi e o mica mare diferenta :crazy:

post-103431-1182944969_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hai s pun o poza cu tunsoarea mea :D :cheer:mda... mie imi sta bine ;) :oops: :D mai e un topic ..dar despre muzica emo...eu vb de stilul emo...tutusi e o mica mare diferenta :D

nu-ti sta rau , dar ai fi mult mai feminina , mai finuta...cu o tunsoare normala :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
spuneti-va parerea despre "emo style"! :roll: mie una imi place :o:

 

 

cu parul ala in ochi, vopsit in toate culorile posibile, sau negru... si imbracati la fel ( in culori) ca un papagal? si...cu o atitudine de aruncat in fata primii masini care trece?

 

no merci!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

So, What The Heck Is An Emo Hair Style Anyway?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×