Sari la conținut
Forum Roportal
niko2004

Cum pot face sa vina mai repede menstruatia?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

poate ca pare aiurea dar vreau sa-mi vina mai repede luna asta k lunea viitoare plec la mare si nu vreau sa stau numai p plaja din cauza k sunt p stop....anul trecut am avut acelasi ghinion......

 

mie trebuia sa-mi vina p 21 acum , luna asta dar a intarziat cred pt k am stat cu mana in apa rece si am schimbat clima(am plecat la tara) si nici pana azi nu a venit si v-am spus de ce vreau sa vina acum zilele astea ....

 

 

daca stiti vre-o solutie sa vina mai repede ..ajutati-ma ...va rog ! :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poate ca pare aiurea dar vreau sa-mi vina mai repede luna asta k lunea viitoare plec la mare si nu vreau sa stau numai p plaja din cauza k sunt p stop....anul trecut am avut acelasi ghinion......

 

mie trebuia sa-mi vina p 21 acum , luna asta dar a intarziat cred pt k am stat cu mana in apa rece si am schimbat clima(am plecat la tara) si nici pana azi nu a venit si v-am spus de ce vreau sa vina acum zilele astea ....

daca stiti vre-o solutie sa vina mai repede ..ajutati-ma ...va rog ! :jester:

efort fizic sustinut

Editat de Knut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poate ca pare aiurea dar vreau sa-mi vina mai repede luna asta k lunea viitoare plec la mare si nu vreau sa stau numai p plaja din cauza k sunt p stop....anul trecut am avut acelasi ghinion......

 

mie trebuia sa-mi vina p 21 acum , luna asta dar a intarziat cred pt k am stat cu mana in apa rece si am schimbat clima(am plecat la tara) si nici pana azi nu a venit si v-am spus de ce vreau sa vina acum zilele astea ....

daca stiti vre-o solutie sa vina mai repede ..ajutati-ma ...va rog ! :jester:

anticonceptionalele :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

niko,

asta-i "pedeapsa" ta ptr felul in care gandesti :flowers:

 

esti femeie dar gandesti ca o copila.

daca ai stii catusi de putin despre "stopul" asta, nu te-ai grabi sa-i modifici ciclul.

Oricum cine te opreste sa te simti in largul tau chiar si pe "stop"? Sunt atatea metode....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poate ca pare aiurea dar vreau sa-mi vina mai repede luna asta k lunea viitoare plec la mare si nu vreau sa stau numai p plaja din cauza k sunt p stop....anul trecut am avut acelasi ghinion......

 

mie trebuia sa-mi vina p 21 acum , luna asta dar a intarziat cred pt k am stat cu mana in apa rece si am schimbat clima(am plecat la tara) si nici pana azi nu a venit si v-am spus de ce vreau sa vina acum zilele astea ....

daca stiti vre-o solutie sa vina mai repede ..ajutati-ma ...va rog ! :flowers:

Nu e bine sa fortezi asta,asa ca fapt divers :roll:

 

Stai intr-o cada cu apa rece vreo ora. dar s-ar putea sa generezi si alte probleme :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, haideti sa v-ajut eu! M-am lovit si eu de aceeasi problema in luna de miere. Daca ma vedeati prin farmacii, intreband despre existenta unei pastile care sa opreasca ciclul nevestimii... :crazy:

Si am gasit-o pana la urma: Orgametril. Face minuni. Cititi cu atentie instructiunile.

Asta in cazul in care nu luati alte anticonceptionale. Ca daca luati deja, nu mai e nevoie de Orgametril: nu mai faceti pauza de 7 zile, treceti direct la urmatoarea folie.

Succes la cumparaturi si la... :flowers:

P.S.: Nu va mai vine deloc atat timp cat luati pastila. Vine imediat dupa

Editat de dandud

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×