Sari la conținut
Forum Roportal
dupree

cum poti fenta un baiat ca nu mai esti virgina?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu stiu cat de reala e problema mea...dar se prezinta in felul urmator:am 21 de ani si i'm a virgin!!

motivul pt care n-am facut-o pana acum?ultima relatie adevarata si serioasa a fost in acum vreo 2 ani,tipul era mai mult plecat din tara,am mai incercat,m-am panicat,iar dupa,a plecat..si dus a fost..

si de atunci ori am gasit numai figuranti,ori nu stateam prea mult cu ei,ori pur si simplu nu ma atrageau. :doh:

de ce am nevoie de chestia asta?am cunoscut un baiat,pt care nu simt mare lucru,iar din tachinari am ajuns la discutii mai aprinse referitoare la sex,in care m-am dat,daca nu experimentata in ale sexului ,cel putin stiutoare..:o:

de ce fac asta?

cred ca ar fi si timpul... ;)si in plus si orgoliul... :flowers:

sunt constienta ca baiatul in cauza este cel putin experimentat,dar as vrea sa gasesc o scuza plauzibila(de ce am sangerat-desi poate himenul meu va tine cu mine :( etc.)

durerii sau presupusei dureri ii voi face fata...so please,help me!!

raspunsuri on-topic,va rog?

aaaa...si sunt constienta ca lumea moare de foame si altele plang ca sunt n******e! :doh:

Editat de dupree

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stiu cat de reala e problema mea...dar se prezinta in felul urmator:am 21 de ani si i'm a virgin!!

motivul pt care n-am facut-o pana acum?ultima relatie adevarata si serioasa a fost in acum vreo 2 ani,tipul era mai mult plecat din tara,am mai incercat,m-am panicat,iar dupa,a plecat..si dus a fost..

si de atunci ori am gasit numai figuranti,ori nu stateam prea mult cu ei,ori pur si simplu nu ma atrageau. :doh:

de ce am nevoie de chestia asta?am cunoscut un baiat,pt care nu simt mare lucru,iar din tachinari am ajuns la discutii mai aprinse referitoare la sex,in care m-am dat,daca nu experimentata in ale sexului ,cel putin stiutoare..:(

de ce fac asta?

cred ca ar fi si timpul... ;)si in plus si orgoliul... :flowers:

sunt constienta ca baiatul in cauza este cel putin experimentat,dar as vrea sa gasesc o scuza plauzibila(de ce am sangerat-desi poate himenul meu va tine cu mine ;) etc.)

durerii sau presupusei dureri ii voi face fata...so please,help me!!

raspunsuri on-topic,va rog?

aaaa...si sunt constienta ca lumea moare de foame si altele plang ca sunt n******e! :doh:

Nu am inteles nimic. :o: De fapt pentru ce vrei ajutor?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu am inteles nimic. :doh: De fapt pentru ce vrei ajutor?

 

 

vrea sa il minta...sa nu se prinda ca inca e virgina...sau cel putin asta am inteles eu :doh:

 

 

Dupree, eu zic ca nu are rost...fii sincera, si daca nu-i convine...move on ! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vrea sa il minta...sa nu se prinda ca inca e virgina...sau cel putin asta am inteles eu :doh:

Dupree, eu zic ca nu are rost...fii sincera, si daca nu-i convine...move on ! :flowers:

Asa o tampenie nu am mai auzit pana acum in viata mea. Da' ma rog...nu ma mai mira nimic. Fiecare face ce pofteste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt constienta ca lumea moare de foame si altele plang ca sunt n******e! :flowers:

 

 

Daca pana la varsta asta ai ramas virgina, de ce nu te uiti dupa cineva serios sa ezperientezi sex si sa te casatoresti fara sa fie nevoie sa-l fentezi ca defapt ai fost umblata in de-ale sexului.

 

Te va aprecia si va tine la tine dar deja am spus prea mult ca nu stiu daca vrei doar sa glumesti pe forum cu problema ta majora de ne.....a ?!?!?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa o tampenie nu am mai auzit pana acum in viata mea. Da' ma rog...nu ma mai mira nimic. Fiecare face ce pofteste.

recunosc tampenie ca asta nici eu n-am mai auzit..dar nu cred ca sunt singura in cazul asta

sunt si care nu recunosc...eu fac asta oarecum mai voalat... :o:

am motivele mele pt care fac asta...so,don't judge me..'cause i don't give a fuck! :doh:

zi-mi,daca esti in masura sa ma ajuti cu vreun sfat daca nu...move!! :flowers:

@Olga Khan

...."daca pana la varsta asta.."citeste si tu niste sondaje..prefer sa ma incadrez in categoria"batranelor"decat a celor care si-au inceput viata sexuala in jurul varstei de 14-15ani...

aaaa...si nu toata lumea se gandeste la maritis? :doh:

Editat de dupree

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acuma poate ca sfatul asta ar trebui sa ti-l dea o femeie, dar in lipsa voi incerca eu: pentru unele femei prima experinta sexuala nu este chiar placuta, si in lipsa unui partener mai "temperat" poate fi cam aiurea...cel putin asa am auzit :flowers:. concluzionand s-ar putea sa-si dea seama oricum.

in ce priveste alte comentarii cel mai bine e sa nu give a fuck...lumea mai vorbeste si de foame :doh:

insa sunt deacord cu ideea sa nu faci chestia asta doar ca e de facut... ai rabdare....sau nu, tu stii mai bine aici

Editat de 9lives1left

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acuma poate ca sfatul asta ar trebui sa ti-l dea o femeie, dar in lipsa voi incerca eu: pentru unele femei prima experinta sexuala nu este chiar placuta, si in lipsa unui partener mai "temperat" poate fi cam aiurea...cel putin asa am auzit :doh:. concluzionand s-ar putea sa-si dea seama oricum.

in ce priveste alte comentarii cel mai bine e sa nu give a fuck...lumea mai vorbeste si de foame :o:

insa sunt deacord cu ideea sa nu faci chestia asta doar ca e de facut... ai rabdare....sau nu, tu stii mai bine aici

poate si o femeie,dar nici al unui barbat nu este de refuzat :doh: ...dar crede-ma am studiat problema indeaproape;iar"temperarea"partenerului nu cred ca va fi ceva irealizabil..invat repede,nu de alta!! :flowers:

poate n-o fac doar ca trebuie facuta...ci poate chiar am nevoie! :(

si dupa cum ai zis si tu"pt unele femei"...

Editat de dupree

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×