Sari la conținut
Forum Roportal
pricess4horror

Automutilarea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Care e parerea voastra despre taieturile de la maini si despre cei care se taie ?? :lol: :P :mellow: :mellow: :cry: :o: :P :P

Ce legatura are asta cu astrologia si paranormalul? :crazy:

A, stiu. Poate respectivii sunt posedati si de aceea o fac. :flowers: .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am trecut prin aceasta experienta( in adolescenta) insa nu am avut niciodata intentia sa ma sinucid. Acum la maturitate, stiu sigur ca am vrut doar sa atrag atentia parintilor mei cae erau mult prea severi in legatura cu o relatie sentimentala...Insa sint niste parinti nemaipomeniti si ii iubesc oricum...Atentia le-am atras-o mai mult sau mai putin, conteaza ca am avut taria sa nu merg prea departe...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt persoane disperate,care sufera...si care fac asta,ca un strigat mut de ajutor.

Unii,o fac din teribilism...altii,sunt sado-mazochisti...depinde...unii,sunt bolnavi, sunt psihopati!

Oricum,mie imi inspira mila si repulsie in acelasi timp.Repulsie,pentru ca mi-e sila de persoanele cu tatuaje ori alte semne nenaturale pe piele.

Fireste,aici nu intra cei care au avut vreun accident ori alt necaz contra vointei lor!

Dar ce e paranormal in asta?

Editat de Bagherra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

a nu cred ca e nimic paranormal in asta...eu pur si simplu am vrut sa atrag atentia, insa , nu va inchipuiti ca mi-am taiat venele....Doamne fereste...m-am intepat putin...Oricum mi-am dat seama imediat ca nici macar nu era cazul sa incerc ceva de genul asta... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sint dusi cu pluta :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sint dusi cu pluta :crazy:

nu vad rostul acestui comentariu ....

 

avand in vedere ca acest subiect nu prea are de a face cu astrologia si paranormalul ,am luat decizia sa nu mai postez in acest topic...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×