Sari la conținut
Forum Roportal
RHS

Se poate imbolnavi de cancer?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am o intrebare: eu am auzit ca daca o fata o face cand e pe pauza se poate imbolnavii de cancer, e adevarat? Poate sa o faca indiferent sau i se poate intampla ceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ei ii e indiferent cand o face ,mai bine las-o in pace :) Indiferenta nu o scapa de boli! ;)

 

Altfel....intrebarea e cam confuza...zau!

nu vrei sa o reformulezi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

;)) tare argv :) Intrebarea mea este: Daca o fata atunci cand e pe stop face dragoste sau sex, cum vreti voi sa o chemati i se poate intampla ceva? Eu am auzit ca daca o face pe rosu se poate imbolnavii de cancer, e adevarat? I se poate intampla ceva sau nu? In afara de faptul ca nu e prea placut (depinde de persoane)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am o intrebare: eu am auzit ca daca o fata o face cand e pe pauza se poate imbolnavii de cancer, e adevarat? Poate sa o faca indiferent sau i se poate intampla ceva?

Orice femeie care şi-a

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai e virgina fata. Dar vroiam sa stiu daca are ceva daca o face pe stop sau nu? Asi dori un raspuns intre DA sau NU.

Mersi mult Harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai intai:

cancerul de col poate afecta si virginele, e adevarat intr-o masura mai mica

cancerul in general poate afecta pe oricine

medical nu e indicat ca o femeie sa se iubeasca in aceasta perioada cand este foarte vulnerabila

dar daca toate ar face cancer de col.....nu ar mai exista spita...caci imi e greu sa cred ca niciodata nu s-a comis asa ceva la vreo femeie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

puiu.t, ms mult, mai facut sa inteleg :) Deci nu are nimic dar ar fi bine sa nu o faca si daca totusi se intampla, nu are nimic. ms inca o data

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
puiu.t, ms mult, mai facut sa inteleg :) Deci nu are nimic dar ar fi bine sa nu o faca si daca totusi se intampla, nu are nimic. ms inca o data

stii cum sta treaba?

sunt momente cand nu ratiunea primeaza ci sentimentul sau instinctul si in aceste momente ne asumam riscurile....

sa fii iubit...curat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×