Sari la conținut
Forum Roportal
Victor Apostu

First bike formula 200 cmc

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De ceva vreme ma tot bate gindu' ca tot imi face cu ochiu' din magazin, m-am tot uitat si pretul e ok, si mai e si noua...si totusi e de 200 cmc, iar conditiile de trafic mergind cu masina nu fac decit sa-mi creeze frustrari, pentru ca desi pot atinge toate locatiile in trafic nu am unde parca si chiar pentru o hirtiutza trebuie sa las masina departe si sa vin pe jos. Putina miscare nu strica, dar cind trebuie sa mergi in vre-o 5-6 locuri in oras toate si contra cronometru sa vezi atunci distractie. M-am uitat la scuterele acelea de 125 cmc...ar fi si acelea o optiune...mai sint intre voi posesori? Cum se comporteaza? Merita banii sau sint ca Mobrele de pe vremuri? Astept sfaturile voastre!!! Cred ca de banii aceia ( cca. 63 mil. lei vechi) nu poti lua un second in stare buna...

Editat de Victor Apostu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

http://www.firstbike.ro/Motociclete/formula.php

La asta ma refer sper sa mearga link-ul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asculta la mine....FIRST BIKE sucksss!!!!...e cea mai proasta alegere pe care o poti face....daca ai bani putini orienteaza-te spre ceva japoneze sh....chiar si la mana a 14-a sunt de 10000 de ori mai bune ca first bike.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asculta la mine....FIRST BIKE sucksss!!!!...e cea mai proasta alegere pe care o poti face....daca ai bani putini orienteaza-te spre ceva japoneze sh....chiar si la mana a 14-a sunt de 10000 de ori mai bune ca first bike.....

am acuma un Kawasaki KLE 500, si am si un scuter de 150 de la FB ( tiger)...dar cu scuterul am avut intr-adevar probleme...altfel design atragator, fain si practic de mers in mediul urban ( pentru asta l-am luat, mai ales ca nu tot lucrez cu vitezele si la 150 cmc are si ceva " plamin") si are lumini frumoase la bord. L-am luat ca sa-l menajez pe Kawasaki. N-am reusit. Aproape toata vara a stat la garantie...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar de Suzuki GS500 sau GS500F ce zici? Eu as zice ca e ideal pentru first bike. Se zice ca si femeile se pricep sa o conduca :yahoo:

Editat de LightHammer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

omule orienteaza-te spre niste firme mai serioase....yamaha,suzuki,bmw,ktm,honda...etc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
omule orienteaza-te spre niste firme mai serioase....yamaha,suzuki,bmw,ktm,honda...etc

am luat un enduro ( kawa kle 500) merci de sfat!!! e bun la toate

 

Dar de Suzuki GS500 sau GS500F ce zici? Eu as zice ca e ideal pentru first bike. Se zice ca si femeile se pricep sa o conduca :cheer:

daca tot am dat un ban macar sa pot merge pe unde-mi place!

post-108-1209660769_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×