Sari la conținut
Forum Roportal
bblusha

virus

Postări Recomandate

salut

as vrea si eu sa stiu de unde pot sa fac rost de un virus...pe care sa il pot trimite prin mail/ mess unei persoane si , ca sa poata scapa de el, sa trebuiasca sa isi dezinstaleze messul sau chiar reinsteleze windows-ul:D :stars:

 

 

 

anybobdy?:D)

multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut

as vrea si eu sa stiu de unde pot sa fac rost de un virus...pe care sa il pot trimite prin mail/ mess unei persoane si , ca sa poata scapa de el, sa trebuiasca sa isi dezinstaleze messul sau chiar reinsteleze windows-ul:D :stars:

anybobdy?:o:)

multumesc

:soc:Mai da rea esti

 

 

Am eu unu (de fapt e gripa dar una rebela cred ca merge si asta),da-mi adresa ta de mess si ti-l trimit

:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trimite-l pe asta, cred ca este ceea ce cautai :stars:

 

DEAR RECEIVER,

 

You have just received a Taliban virus. Since we are not so technologically advanced in Afghanistan, this is a MANUAL virus. Please delete all the files on you hard disk yourself and send this mail to everyone you know.

 

Thank you very much for helping me.

 

Chief Hacker

Taliban

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

persoana respectiva e mai blonda k sa zic asa...d fapt si la propriu si la figurat si nu cred k o sa s prinda...cam am nevoie de ceva mai pe bune :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu ti-as trimite unul, dar ma tem ca pe urma va trebui sa-ti reinstalezi Messengerul si Windows-ul si nu vei reusi sa-l trimiti la blonda... :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

damn..... :whack:

 

aaaaa...sau stiu...sa fie o adresa pe care sa o acceseze( like i said....shes not quite smart :cheer: ) si sa ii viruseze compu BUUUHAAAHAAA :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×