Sari la conținut
Forum Roportal
adr1an

Cum sa facem o femeie sa innebuneasca la pat

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Femeile nu sunt interesate de tehnicile sexuale in sine. Nu ca femeilor nu le-ar pasa unde este Punctul G si unde este clitorisul. Un minim de tehnica este ceruta dar minima: aceea de a fi destul de sensibili in a mangaia delicat si lent ascultand gemetele ei. Dar dincolo de minimele cunostiinte anatomice necesare, nota pe care femeile ne dau nu depinde nici de virtuozismul tehnic si nici de particularele trucuri sau pozitii si nici de masura penisului sau de pectorali. Femeile, in cea mai mare majoritate, cauta ceva care nu are o legatura directa cu actul sexual in sine. Pe femeie nu o intereseaza deloc ca tu ii poti mangaia pentru 8 minute coapsele inainte ca tu sa treci la maniere mai agresive. Pe femeie o intereseaza clima, spiritul, atmosfera, simbologia a ce se intampla. Este ceva ce un barbat are mare dificultate sa inteleaga. Raportul sexual pentru o femeie este pentru 70% stupoare. Vrei sa faci o femeie sa innebuneasca la pat? Uimeste-o! Dar nu la pat, inainte: la restaurant sau in timpul unei plimbari. Nu este vorba sa te duci cu flori, care chiar daca lasa o impresie buna, ar putea sa devina, ca si preliminariile la pat, un gest gol, tehnic...

Femeia vrea emotii, vrea sentimente, vrea ceruri pline de stele, suspinari ale inimii. Femeia vrea sa se simta dorita, iubita, cautata, imaginata, visata. Trebuie sa gandesti, sa asculti despre ce vorbeste, de ce rade, trebuie sa o intrebi ce-i place...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu confunzi mancarea cu mancarimea. Una e romantismul, manierele, faptul ca incerci sa o cuceresti in diverse moduri, si alta este sexualitatea. Ori o innebunesti la pat, ori la suflet. Intr-adevar, ce descrii tu acolo este precedentul actului sexual.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ne spui ceva nou..cu ce vrea ea ..

Dar crezi ca asta o inebuneste la pat? :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ne spui ceva nou..cu ce vrea ea ..

Dar crezi ca asta o inebuneste la pat? :stars:

daca nu-i ceva nou..de ce nu faceti asa? :D

Da ,e cel mai bun preludiu ..psihic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stii vorba aia ... "Lasa vrajeala, f***'ma bine, ca ne iubim pe urma" ... cam asa sunt eu :stars:

am mers o singura data pe deviza asta..si mi-a lasat un gust amar..rau de tot. Inca il mai simt..nu-i deloc placut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am mers o singura data pe deviza asta..si mi-a lasat un gust amar..rau de tot. Inca il mai simt..nu-i deloc placut

 

femeie, m'am referit strict la actul sexual. Nah, asa's io, imi place treaba facuta...bine :stars:

Romantism, cuvinte frumoase, desigur, imi plac. Inainte sau dupa. In pat, fa treaba :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa-i oferi ce=i place si ce-si doreste mai mult... :stars:

Editat de costy73

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum sa facem o femeie sa innebuneasca la pat

 

O legam de pat, o inchidem in casa si plecam in concediu? :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×