Sari la conținut
Forum Roportal
bogdan-h

The fountain

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

prima data vroiam sa-l trec doar la "ultimul film vazut".dar....DAR! ma cam mananca sa vad ce pareri au dragii de roportalieni despre un film ca asta.

eu unul ii dau 9/10, si-l consider cel mai bun film pe care l-am vazut anul asta.

 

 

no, ia sa va vedem! :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vazut si placut :beee:

insa nu e chiar filmul pe gustul meu. mi-a placut scenariul si imagiunea si faptul ca s-a reusit a fi un film care dezvolta o ideea atat de veche, si chiar obsedanta intr-o perioada, in ceva atat de simplu si firesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un film mediocru. Ba mai mult, un film infiorator, daca ma gandesc la modul lamentabil in care esueaza in a spune ceva. Am iesind razand din cinema :beee:

 

Un film fara absolut nici o substanta - plin de clisee si inovatii stilistice (unele bine realizate), care e insa complet lipsit de sens. Socant de-a dreptul, avand in vedere excelentele filme anterioare ale lui Aronofsky.

 

Daca vorbim de "cel mai bun film al anului" (adica filme care au aparut la noi anul asta, pentru ca si "The Fountain" a avut premiera internationala in 2006), pentru mine e un no-contest. De departe filmul cel mai bun, un film exceptional din toate punctele de vedere... si unul din cele mai bune filme pe care le-am vazut vreodata, e "El Labirento del Fauno".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie una mia placut modul in care este abordat subiectul...

uhm filmul el labiriento del fauno nu e cumva pan's labyrinth ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vazut amandoua (Fintina si Labirintul)...placut amandoua.

 

A vazut careva filmul "What dreams may come" cu Robin Williams? daca da...ce credeti?

 

Trailer "What dreams may come"

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×