Sari la conținut
Forum Roportal
selenush

care este adresa engros`ului europa din buc

Postări Recomandate

Ma intereseaza sa`i cumpar nepoticii mele o tricicleta, plsssss help me!

 

La iesirea spre Urziceni,la pod.Dar,de ce nu iei una de la un magazin de jucarii,pentru ca sunt sigure...in europa gasesti produse proaste si nesigure pentru copil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La iesirea spre Urziceni,la pod.Dar,de ce nu iei una de la un magazin de jucarii,pentru ca sunt sigure...in europa gasesti produse proaste si nesigure pentru copil.

multumesc din suflet, dar imi treb strada k s`o bag in gps....am cautat de am innebunit numele ei si forumul este ultima mea speranta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot ai gps,inseamna ca iti permiti sa iei o tricicleta cum trebuie...nu te du in europa,mergi la un supermarket si o sa gasesti produse garantate.Si fii-miu are una luata tot din magazin,cu roti din silicon,rezistenta.Asculta-mi sfatul,ca nu o sa regreti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca tot ai gps,inseamna ca iti permiti sa iei o tricicleta cum trebuie...nu te du in europa,mergi la un supermarket si o sa gasesti produse garantate.Si fii-miu are una luata tot din magazin,cu roti din silicon,rezistenta.Asculta-mi sfatul,ca nu o sa regreti.

:focus: multumesc inca odata, am sa`i cumpar ceva ce are sa`mi placa si de calitate...imi doream sa vad si eu engrosul acesta ptr ca nu am mai fost niciodata si am auizt ogramada despre el :sorry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...imi doream sa vad si eu engrosul acesta ptr ca nu am mai fost niciodata si am auizt ogramada despre el :sorry:

 

Vei fi dezamagita,garantat!Eu am fost odata si m-am lecuit...in 2 ore nu am gasit nici un produs bun...numai chinezarii proaste.

 

Succes la cumparaturi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×