Sari la conținut
Forum Roportal
b.u

sufera

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ce credeti baietii sufera din dragoste?

 

multi ...

 

insa sunt curiosi cati sufera din prostie ?! :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce credeti baietii sufera din dragoste?

Si inca cum!!! Cu cit esti mai golan, iubesti rar, da' cind iubesti, e jale.... da' o tinem in noi si ani de zile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si inca cum!!! Cu cit esti mai golan, iubesti rar, da' cind iubesti, e jale.... da' o tinem in noi si ani de zile.

 

 

Pentru ce o tii in tine? Esti econom? Gandeste-te, ca daca tot aduni, la un moment dat te vei umple, si nu te vad bine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru ce o tii in tine? Esti econom? Gandeste-te, ca daca tot aduni, la un moment dat te vei umple, si nu te vad bine...

Uite ca sunt tot timpul vesel si fericit, glumet, nah, sic, sic, sic!!!! Nu sufar niciodata pt ca nu-mi pun sperante in nimic material, asa ca stiu de la inceput ca voi fi tradat si mintit. Asa ca, daca stiu asta, nu mai sufar.

 

Am adunat si mi-a si trecut. Neeeext!!!!

Editat de zexelica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Uite ca sunt tot timpul vesel si fericit, glumet, nah, sic, sic, sic!!!!

 

Am adunat si mi-a si trecut. Neeeext!!!!

 

Pai doar daca citesc printre cuvintele de mai sus, vad multe frustrari, bine inchise in beciul subconstientului.

Sper sa nu fie asa, dar ai grija in viitor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Evident da, le fel de mult ca si noi, femeile :P

 

P.S. cu siguranta nu atat de des :blink:

Editat de minaluidracula

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai doar daca citesc printre cuvintele de mai sus, vad multe frustrari, bine inchise in beciul subconstientului.

Sper sa nu fie asa, dar ai grija in viitor.

N-am nicio frustrare: fac exact ce vreau eu si cind vreau eu, nu tin in mine, ti-o zic pe fata daca am ceva, nu mi-e frica de nimic, infara de Dumnezeu. Nu ma sperie nimic. Nu-mi plac anumite lucruri, dar in acel caz, imi iau vrajeala si plec. Nu stau cu persoane care nu-mi plac, nimeni nu ma poate face sa fac ceva care nu vreau. Sunt propriul mau stapin si sunt increzator in mine. Nu am dubii cu nimic.

Editat de zexelica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
N-am nicio frustrare: fac exact ce vreau eu si cind vreau eu, nu tin in mine, ti-o zic pe fata daca am ceva, nu mi-e frica de nimic, infara de Dumnezeu. Nu ma sperie nimic. Nu-mi plac anumite lucruri, dar in acel caz, imi iau vrajeala si plec. Nu stau cu persoane care nu-mi plac, nimeni nu ma poate face sa fac ceva care nu vreau. Sunt propriul mau stapin si sunt increzator in mine. Nu am dubii cu nimic.

 

 

De cate ori iti repeti asta pe zi?

Simt ca te ascunzi dupa un paravan bine construit in timp. Te sfatuiesc sa cobori in interiorul tau, sa incerci sa te descoperi, sa-ti analizezi slabiciunile, sa le accepti, sa fii tu insuti, sa lasi mastile deoparte.

Ai sa descoperi ca viata e mult mai frumoasa, viata reala, decat cea pe care ti-ai proiectat-o tu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×