Sari la conținut
Forum Roportal
raducu

Metode de a cuceri o fata!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Din plictiseala am citit tot threadul de la inceput si pana l aultima pagina...un sfat pot sa-ti dau: nu incerca sa iei toata viata dintr-o inghititura - s-ar putea sa te ineci! :o:

 

 

sa stii ca nu ai fost singurul :D si ca un sfat pt raduku: stai tu linistit ca ai tot timpul la dispozitie iar fete vor fii destule in viata ta, pana in acel moment cand inevitabilul se va produce si o vei gasii, iar atunci intr-un mom de egoism nu o vei mai lasa sa plece....

 

asa cum vezi fetelor le este un pic frica sa dea toata arama pe fata si chiar dk ele vor ramane tot timpul o enigma...fii tu insuti ia viata pas cu pas si totul o sa fie suuper

 

bafta +admir initiativa :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sal la toti! Sunt nou in Forum. Am 13 si 5 luni ani.. stiu la ce va ganditi... sunt "tanar' :yahoo: ... Dar, am nevoie d un pic d ajutor.. Vreau sa stiu cateva metode de a cucerii o fata!! Vreau sa ma combin cu cineva.. :airkiss: am incercat toate metodele pe care le foloseam pana acum... dar din pacate, fata succes. As vrea s ma ajutati cumva.. propuneri, sugestii, etc..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sal la toti! Sunt nou in Forum. Am 13 si 5 luni ani.. stiu la ce va ganditi... sunt "tanar' ... Dar, am nevoie d un pic d ajutor.. Vreau sa stiu cateva metode de a cucerii o fata!! Vreau sa ma combin cu cineva.. am incercat toate metodele pe care le foloseam pana acum... dar din pacate, fata succes. As vrea s ma ajutati cumva.. propuneri, sugestii, etc.. :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sal la toti! Sunt nou in Forum. Am 13 si 5 luni ani.. stiu la ce va ganditi... sunt "tanar' ... Dar, am nevoie d un pic d ajutor.. Vreau sa stiu cateva metode de a cucerii o fata!! Vreau sa ma combin cu cineva.. am incercat toate metodele pe care le foloseam pana acum... dar din pacate, fata succes. As vrea s ma ajutati cumva.. propuneri, sugestii, etc.. :airkiss:

 

Spune-i ca-ti place de ea si vrei s-o cunosti mai bine...stati de vorba, fii sincer, si personalitatea ta si a ei vor decide .Si daca ea e mai timida, asteapt-o sa mai creasca, intre timp si tu...si daca zice nu, macar atunci stii. Daca fetei ii place de tine, va ceda eventual. Daca nu, e ca atunci cand tie nu-ti place de-o fata care umbla dupa tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt zeci de topicuri deschise pe tema asta...tocmai din acest motiv nu se inghesuie nimeni sa-ti raspunda :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe o fata o cuceresti cu sinceritate, cu vorbe frumoase, si cu aspectul tau fizic.

Fii mai ingrijit si inconjoar-o cu multa atentie.

Apoi poti actiona, o inviti undeva, la o plimbare, discoteca etc, tu sti mai bine unde..........., si apoi vei vedea daca te place!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Yap. Ca oricum dupa 2-3 ani creste fata si "cade" dupa "tipul" lui Yri. Apropo eu zic sa aveti grija cu asta(poate e tot ala de la sex ).

:yahoo: Nu ar fi exclus :yahoo:

OFF TOPIC: Ce urat a putut vorbi pustiul :o: Ar fi trebuit sa-i dam cartonas rosu :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×