Salt la continut

Fotografie
- - - - -

Metode de a cuceri o fata!

• Topic inchis Acest topic e inchis
279 replici la acest subiect

#201 heidy

heidy

Miss Bitch

• Gold Member
  • StricaStricaStricaStricaStricaStrica
  • 13723 mesaje

Scris 15 March 2006 - 04:14 PM

Eh...si cum spuneam, unii chiar nu au noroc Doamne...damele vad cand esti prost-crescut. :spiteful:
  • 0

Ultima colectie! Noile implanturi Allergan BRST

#202 rRDK

rRDK

Boboc

• Members
  • Strica
  • 7 mesaje

Scris 16 March 2006 - 10:51 AM

Fetele stiu k esti disperat ... sprite .. spune pe bune :spiteful:

Aceast mesaj a fost editat de rRDK: 16 March 2006 - 10:53 AM

• 0

#203 Her

Her

Crin

• Advanced Member
  • StricaStricaStricaStricaStrica
  • 818 mesaje

Scris 17 March 2006 - 10:23 AM

Am ceva experienta la subiectu' asta asa ca pot sa-mi dau cu parerea...
Cea mai sigura metoda de a cuceri o fata si care are sansa de succes 100% este ca fata respectiva...sa te placa! Altfel nu faci altceva decat sa te...antrenezi :crazy:
SI daca te place, atunci conteaza prea putin ce faci, totul este sa ajungi pe langa ea si sa deschizi un subiect de discutie... :)
Mult succes!
  • 0

#204 alex600

alex600

Boboc

• Full Members
  • Strica
  • 48 mesaje

Scris 17 March 2006 - 07:21 PM

rRDK si tu esti tipu de pusti de 12 ani care crede orice vede la TV? Mai invatza oleaq si dupa aia Intra si posteaza pe un forum calumea proiectat ca asta .
  • 0

#205 Xetixa

Xetixa

Boboc

• Full Members
  • Strica
  • 22 mesaje

Scris 22 March 2006 - 01:49 AM

Am gasit ceva foarte interesant...un curs gratuit de formare pentru barbati! Nu are cum sa dea gres! Cei necasatoriti au sanse mai mari de reusita, insa nu e prea tarziu nici pentru cei casatoriti ! Succes! :doh:

"Obiectivul pedagogic al cursului de formare este de a le permite barbatilor sa-si dezvolte acea parte a creierului a carei existenta o ignorau.

Program: 4 module dintre care unul obligatoriu:

Modulul 1: (curs obligatoriu)

1. Sa invat sa traiesc fara mama mea (2000 ore);
2. Sotia mea nu este mama mea (350 ore);
3. Sa inteleg ca fotbalul nu este altceva decat un sport.

Modulul 2: Viata in doi

1. Sa am copii fara sa devin gelos (pe ei) (50 ore);
2. Sa nu mai zic prostii atunci cand nevasta isi primeste prietenele (500 ore);
3. Sa depasesc sindromul controlului telecomenzii (550 ore);
4. Sa inteleg ca pantalonii nu se duc nici o data singuri pana la dulap (800 ore);
5. Cum sa ajung pana la cosul cu rufe murdare fara sa ma ratacesc (500 ore);
6. Cum sa supravietuiesc unei raceli fara sa agonizez.

Modulul 3: Timpul liber

1. Sa calc in doua etape o camasa in mai putin de doua ore (exercitiu practic).

Modulul 4: Curs de bucatarie

1. nivelul 1 (incepatori): Electrocasnicele: ON deschis ;OFF inchis;
2. nivelul 2 (avansati): prima mea supa instant fara sa ard cratita.

Exercitiu practic: fierbe apa inainte de a adauga pastele.

CURS INTENSIV
Din ratiuni de dificultate si de intindere a temelor, cursurile vor avea maxim 8 inscrisi.

Tema 1: Calcatul: de la masina de spalat pana la dulap, acest proces misterios;
Tema 2: Riscurile umplerii tavii pentru gheata (demonstratie sustituta de diapozitive);
Tema 3: Tu si electricitatea. Avantajele economice de a angaja personal calificat pentru reparatii (chiar si cele elementare);
Tema 4: Ultima descoperire stiintifica. A gati si a duce gunoiul nu provoaca impotenta si nici tetraplagie. (Practica in laborator);
Tema 5: De ce nu este un delict sa-i oferi flori, chiar daca te-ai casatorit cu ea;
Tema 6: Sulul de hartie igienica. Hartia igienica creste langa veceu? ( Expozitii cu tema "generatia spontana");
Tema 7: Cum sa coboram capacul de la wc pas cu pas (Teleconferinta cu Universitatea Harvard);
Tema 8: Barbatii la volan. Daca se ratacesc, pot cere informatii fara riscul de a parea impotenti? (Marturisiri);
Tema 9: Masina de spalat, acest mare mister din casa;
Tema 10: Diferente fundamentale: cosul pentru rufe murdare si podeaua (exercitii in laboratoarele cu terapie muzicala);
Tema 11: Barbatul in scaunul pasagerului. Este posibil sa nu vorbeasca sau sa se agite compulsiv in timp ce ea parcheaza?
Tema 12: Ceasca de la micul dejun. Leviteaza singura pana la chiuveta?"

:crazy:
  • 0

#206 Shadowdancer

Shadowdancer

Sister of Night

• Silver Member
  • 4535 mesaje

Scris 22 March 2006 - 02:22 AM

Mesajul a fost postat deja la Coltul vesel. :doh:
  • 0

#207 Xetixa

Xetixa

Boboc

• Full Members
  • Strica
  • 22 mesaje

Scris 22 March 2006 - 08:31 AM

Damnit! :crazy:

:doh:
  • 0

#208 KingOBeer

KingOBeer

Lalea

• Full Members
  • StricaStricaStrica
  • 123 mesaje

Scris 24 April 2006 - 09:44 PM

Fetele stiu k esti disperat ... sprite .. spune pe bune :)

Din plictiseala am citit tot threadul de la inceput si pana l aultima pagina...un sfat pot sa-ti dau: nu incerca sa iei toata viata dintr-o inghititura - s-ar putea sa te ineci! :stars:
  • 0

#209 drakool

drakool

Boboc

• Full Members
  • Strica
  • 39 mesaje

Scris 28 April 2006 - 01:23 PM

Salutare .. sunt nou pe forumul roportal ... am doar 13 ani si caut metode de a cuceri o fate ...
Ps : Pare ciudat ... dar nu e ceea ce pare :D

Nu e de loc ciudat!!! Go with the flow! O sa iti iasa natural, sunt convins. Daca esti tu insuti si doar esti atent la anumite lucruri, in ceea ce o priveste, nu poti da gres... se vor lipi ele de tine. Fi curtenitor si galant si diferenta se va vedea instant. Ponderea de fraieri super macho este mare :cheer: !
Be yourself! Invita-le in oras sau la film, la plimbare cu bicicleta sau rolele... Faceti lucruri placute impreuna si lucrurile vor veni de la sine! Momentele Kodak gen... stai ca te ajut eu cu rolele... nu se vor lasa asteptate!
Go for it boy! I would kill to be 13 again :yes: !!!

asta nu e adevarat...placerea vânatorii este mai mare decât devorarea trofeului...care (trofeu) se dovedeste de -oh, prea multe ori- a nu fi decât o sleita bucata de steak deja flescaita ... un balon de sapun.
O gogoasa dezumflata...
un mare "nimic" frumos împachetat în vorbe grohaitoare si ifose de sclifoseala.
:(

Sunt exact de aceeasi parere! Reactiile femeilor au fost cele scontate...
The thrill of the hunt...oh, I miss it so..... I am out of the game though! Sunt casatorit acum... Acum ademenesc prada, o apropii si apoi o crut... o las altora sa o vaneze!
Marea captura mi s-a ivit din fericire devreme :cheer: I am madly in love still!

Barbatii inseala fiindca, nu se multumesc doar cu vanatoarea in sine..... Cu alte cuvinte:'NU VAD VANATUL DE VANATOARE!

foarte urat! DAR:
suntem ceea ce gandim,
8) no comment!
ba da, un comment! Se vede limpede, in cazul lui Malboro sinceritatea nu e un atuu.. :tease:

Ati luat ceea ce a spus el total aiurea! Tocmai ca a fost dureros de sincer!

Cand sunteti vanate conteaza pt voi daca vanatorul este pe un cal alb si va prinde intr-o plasa sau dac este un neanderthal cu o bata!!!

Vanatoarea de care vorbeste el e un joc in doi, un tandem, iar calitatea ambilor este esentiala pentru succes!

poate ca i-am cucerit eu pe ei 8)

Nu ma indoiesc o clipa! :(

:good:
(prefacut modest, privindu-mi unghiutele frumos lustruite si îndreptând o imaginara scama de pe impecabilul "riding coat")... deh, business as usual, asa cum spuneam, e câteodata "atâta de simplu"...
:P
lectia I-a, capitolul "Mata Hari", manualul agentilor 00..., MI6.
shaken, not stirren.

stirred, indeed!!! Becali, Gigi Becali!!!
  • 0

#210 Ravl

Ravl

simplu

• Gold Member
  • 13885 mesaje

Scris 06 May 2006 - 11:19 PM

Salutare .. sunt nou pe forumul roportal ... am doar 13 ani si caut metode de a cuceri o fate ...
Ps : Pare ciudat ... dar nu e ceea ce pare :lol:

:yahoo:
sunt naucit de sfaturi...mai raducu , eh la 13 ani , cu modestie eram departe.
intrebarea este daca ea te place , daca nu...esti pierdut, plans, bla,bla/uri...iti va trece
eh...si acum daca te place
pai cred ca i-as face cadouri, in general fetele raspund ori cu un sarut, ori iti intoarce gestul
ah...sa nu uit , cadouri mici, simbolice
apoi. incearca strategia...fa pe inabordabilul...aspeapta rezultatul
hai ma copile, ce naiba...creaza-ti clipe de magie, plimbari, povesti, spune-i cat de frumoasa e.ce femeie ar rezista?
  • 0