Sari la conținut
Forum Roportal
raducu

Metode de a cuceri o fata!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Misto intrebari la varsta ta. :soc:

 

Mai tarziu o sa te intrebi: dar daca nu sex... pentru ce mai exista relatia asta ? :cry:

 

Multumesc mult .. a mers

 

Ce anume ai reusit sa faci pana acum de spui ca a mers ? (detalii)

 

Desi pare o varsta foarte mica nu vad sa fie imposibil sa va placa la amandoi sa va sarutati. Depinde insa cat de mult reusesti sa o faci pe ea sa fie atrasa de tine si sa-si doreasca sa va sarutati. (Daca se va indragosti de tine, cu siguranta ca va dori sa va sarutati)

 

pe.sa. Parca vad ca dupa ce o saruti, vii si intrebi pe forum cum faci sex cu ea. ::soc::

 

jocae. :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca tot ati ajuns la sex,ar trebui sa invatati copilul sa faca dragoste si nu sex.. :cry:.......parerea mea...

Raducu,stai linistit,o sa ai timp sa saruti fete toata viata..nu te impacienta,ai timp...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A mers in sensul ca a fost deacord sa creem o relatie ... !!! Pai dati si voi metode de caiss-uri ... :pee:

Editat de raducu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca esti putin obsedat de faza cu sarutul!Ai pus pariu cu careva ca reusesti sa o saruti?Ti-am spus si eu si ceilalti ca e inca prea devreme pentru asta!Pentru ea,sigur e.Saruta-i varful degetelor ca sa vezi cum reactioneaza si apoi mai vedem!succes! :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar nu vrea sa o sarut ? de Ce? Imi puteti spune metode sa o fac sa vrea?

[snapbacca]35754[/snapbacca]

Probabilitati sunt multe: nu stie, e timida ...sau esti tu prea preocupat de partea asta, te simte ...si atunci da inapoi.

Metoda 1: Ia-o prin surprindere dar primeste consecintele cu resemnare, sa-ar putea sa reactioneze mai violent. :soc:

O metoda mai sigura, 2: asteapta sa vrea ea; poate o sa-ti dai seama daca si ea vrea sa o saruti. Nu stiu daca la varsta asta voi baietii va puteti da seama de asta.

 

Ca sa grabesti efectul de la metoda 2, faceti schimb de sandwich-uri Hochlland cu sunca si cu branza(ca in reclama cu pricina). ::cry:: . Am glumit. :soc:

Oricum, daca fata iti place mult, eu zic sa nu risti mult.

 

Ms ... dar totusi .. daca nu saruturi ... pentru ce mai exista relatia asta ?

[snapbacca]36183[/snapbacca]

Sa va ajutati reciproc la teme? :soc:

Insista pe partea cu plimbarile de mana, ca si acelea sunt romantice. Asteapt-o sa capete incredere in tine; din cate am inteles, relatia este abia la inceput, nu?

 

Mai stii? Daca te saruta ea "data viitoare"? ::cry::

 

Offtopic: Raducule, nu te supara pe mine. Esti mic si simpatic si de aia imi place sa glumesc cu tine. :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutare omule!O sa-i spun nepoatei mele sa-ti raspunda.cred ca e mai aproape de adevar si de varsta(are si ea 13 ani aproape 14(pe 24aprilie ii face).Vezi tu lamuriri!Nu te speria,am glumit! ::cry::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Problemele vietii incep sa apara. Acum incep de la o virsta mai timpurie, decit cu ceva timp in urma.

Observ insa, si cu admiratie, ca cei din forum iau problema in serios si vor sa te ajute.

As spune ca ai primit sfaturi inteligente, dar nu trebuie luate ca sablon.Toate au o nuanta de "in general" si trebuiesc adaptate.

Si eu iti spun ca intre tine si fata, trebuie sa existe ceva mai mult ; sa fie o simpatie, o cale usoara de comunicare, incredere, sa vada in tine un tinar care sa-i inspire admiratie, sa fi tu insuti. Cred ca deja fetele vor un model de baiat mai educat. Aproape te-am adus la virsta de 17 - 18 ani. Oricum fetele astazi - desigur ca nu toate - au deja modele mai evoluate, chiar si spiritual. Este insa de vazut si ce-ti va spune o tinara, sau chiar mai multe, de o varsta ca a ta.

Si eu zic ca esti istet ca te adresezi forumului, si nu numai prietenilor. Iti urez o viata fericita si mult succes in primul rand la scoala.

Editat de proweb

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×