Sari la conținut
Forum Roportal
raducu

Metode de a cuceri o fata!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salutare .. sunt nou pe forumul roportal ... am doar 13 ani si caut metode de a cuceri o fate ...

Ps : Pare ciudat ... dar nu e ceea ce pare :victory:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Raducule, nu stiu ce pare pentru altii topicul tau, dar pe mine m-ai convins ca esti foarte simpatic. La varsta ta, incercand din rasputeri sa cuceresti fete cu metode "tip", sa-ar putea sa nu reusesti chiar asa de bine. Acum depinde si de fata.

 

Stiu si eu ce sfat sa-ti dau? La 13 ani... daca iti place o fata incearca sa nu faci multe glume de misogin cand esti cu prietenii tai si ea ar putea sa auda. Asta nu e cool. :victory:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Desi la 13 ani e cam devreme sa te gandesti la "cucerit" (wow!) , nu trebuie sa faci nimic deosebit : fii tu insuti . Nu brava si fii cat se poate de sincer. Atunci o sa iti gasesti si pe cineva care apreciaza felul tau de a fi. Daca esti prefacut iti vei gasi... tot o prefacuta. :roll:

 

PS: Ar fi misto ca topicul asta sa fie aici si peste 10 ani, raducu, sa il citesti cu ochii de atunci :))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea este ca deocamdata este cam devreme sa cuceresti fete...inca nu e timpul pentru asta....acum incearca pur si simplu sa iti traiesti copilaria..o sa ai destul timp pentru fete

Iar pentru cand vei fi mare:incearca sa zambesti si sa le faci sa zambeasca,incearca sa nu fii nici prea dragut si nici preaobraznic..si inca ceva:cand vorbesti cu o fata care iti place sa o privesti mereu in ochi...este o chestie psihologica..o sa vezi mai tarziu.. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

esti simpatic :roll: depinde in primul rand ce tip de fata vrei sa cuceresti....dar de asta iti vei da seama mult mai tarziu. Incearca sa fii natural si spontan...daca iti place una in mod special...fa-i mici surprize, fa-i complimente dragute...lasa-i biletele (la varsta ta ...prinde)...sunt multe...mai gandeste-te tu.. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Raducule daca o faci sa rada inchide ochii si nu te mai vede!Unde mai e farmecul!Fii natural,simpatic asa cum ti-au spus aproape toti si intereseaza-te ce subiecte o atrag cel mai mult.Informeaza-te si tu cat mai mult si incearca sa scrii cuvintele cat mai corect in mesaje.E cam aiurea stilul cu:-ca in loc de ca si alte asemenea perle.Motivul pentru care am ales sa scriu aici este ca nu trebuie sa-mi pocesc limbajul si modul de a scrie.Te rog sa nu te superi! :roll: :) :pee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La 12-13ani fetele nu prea sunt interesata de partea fizica a relatiei.Ti-o spun de la nepoata mea care are 13ani.Le intereseaza mai mult sa discute,sa se distreze,sa nu fie in nici un caz singure.Trebuie neaparat sa o saruti?Poate ca e si mai timida,sau ii este frica.E un copil totusi!Faza asta vine mai pe la 15-16ani.Oricum, succes! :cry: :cry:"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×