Sari la conținut
Forum Roportal
Rycy

Harry Potter and The Deathly Halows

Intrebari Harry Potter!  

41 membri au votat

  1. 1. Va muri Harry?

    • Da
      14
    • Nu
      27
  2. 2. Snape este bun sau rau?

    • Este bun!
      29
    • Este rau!
      12
  3. 3. Cine este/sunt R.A.B.?

    • Regulus Black(fratele lui Sirius)
      19
    • Rookwood
      3
    • Sfinti Ucigasi
      19


Postări Recomandate

ce credeti k se va intampla in Harry Potter 7!!!Astept comentariile voastre si va rog mult raspundeti la chestionar!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

SPOILER! NU CITITI! :flowers: Harry moare in final. Snape (e personaj pozitiv) devine profesor suplinitor impotriva magiei negre insa innebuneste intr-o incercare de a ii salva pe Harry si pe Hermione de atacurile multiple ale lui Voltemort. Mama lui Ron, care e ucisa, devine fantoma protectoare a scolii de magie. Parintii lui Harry lupta alaturi de acesta prin puterile baghetei magice. Ron se lupta cu niste paianjeni uriasi trimisi de Aragog, care se dovedeste un tradator si nu mai asculta de Hagrid. In final are loc lupta dintre Harry si Voltemort si se ucid reciproc intr-un mod apocaliptic.

 

Nu ma intreba de unde cunosc informatiile. Nici sa nu va treaca prin minte ca o sa va furnizez adresa de hotmail a lui Rollings...!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aragog a murit de mult si nu prea cred k snape si-ar risk viata pentru harry!!!!dar may am o intrebare!a murit sau nu dumbledore???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
SPOILER! NU CITITI! :crazy: Harry moare in final. Snape (e personaj pozitiv) devine profesor suplinitor impotriva magiei negre insa innebuneste intr-o incercare de a ii salva pe Harry si pe Hermione de atacurile multiple ale lui Voltemort. Mama lui Ron, care e ucisa, devine fantoma protectoare a scolii de magie. Parintii lui Harry lupta alaturi de acesta prin puterile baghetei magice. Ron se lupta cu niste paianjeni uriasi trimisi de Aragog, care se dovedeste un tradator si nu mai asculta de Hagrid. In final are loc lupta dintre Harry si Voltemort si se ucid reciproc intr-un mod apocaliptic.

 

Nu ma intreba de unde cunosc informatiile. Nici sa nu va treaca prin minte ca o sa va furnizez adresa de hotmail a lui Rollings...!!

 

Draga domnule nu-am-ce-face-cu-timpul-meu, iti propun sa lasi deoparte speculatiile si asa zisele spoilere, crede-ma ca este imposibil sa dai peste o carte harry potter sau mai mult decat atat: ca Rowlings sa-ti zica prin hotmail niste lucruri care o sa se intample in carte.

 

SE SCRIE ROWLINGS !!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aragog a murit de mult si nu prea cred k snape si-ar risk viata pentru harry!!!!dar may am o intrebare!a murit sau nu dumbledore???
Asa a ramas ca a murit in cartea "Harry Poter and the half blooded prince". Nu cred ca va mai aparea in ultima carte. Cat despre zvonurile care circula referitoare la finalul cartii, eu nu cred nimic pana nu voi citit cartea. Pentru fiecare carte au circulat mii de zvonuri si nu prea s-au adeverit. Referitor la chestionarul acestui Topic:- Harry Potter cred ca nu va muri- Snape este un personaj negativ, orice s-ar intampla eu il voi considera negativ pana la final- iar despre ultima intrebare nu stiu exact ce sa spun :DDar in orice caz, in curand vom afla exact ce se va intampla o data cu lansarea cartii .-------!!!!!Am aflat totusi de la TV si de pe net ca Hermione si Hagrid vor muri.....eu sper sa nu se intampla asta :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Snape va ramane negativ, si-i sta bine asa :P

Olarul Paros (pardon, hairy potter) sper ca va muri, e si cazul, deja nu se mai poate trage de poveste prea mult. Final apoteotic vreau, sa planga toti kinderii cu trei randuri de lacrimi :D

 

(sorry daca am fost acid , si mie mi-au placut cartile , dar m-a enervat nebunia fanilor HP .. :cheer: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

harry potter and the deathly hallows (harry potter 7)

 

Aceasta carte va aparea pe 21iulie 2007.

Pe ce sait as putea sa o precomand, dar sa nu fie prea scumpa? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×